Общество

Незаконна АЗС, яку лобіював мер Сєнкевич, порушила чимало норм і вже півроку не платить місту оренду. Суд триває

2 березня у Господарському суді Миколаївської області  (суддя Олейняш Є.М.) відбулось засідання щодо законності авто-заправочного комплексу на вул. Карпенко, в районі «морехідної школи». Позивач Миколаївська міська рада (третьою стороною на боці позивача Суслова Т. М., депутат по відповідному округу), вимагають скасувати угоду оренди землі на зазначеному місці, яка була надана ТОВ «Оверті» у 2006 році (пролонговано у 2010 та 2015 роках).

Для громадського контролю за судовим розглядом прийшли місцеві жителі та активісти.

Ранее сообщалось:
Депутат горсовета от «Самопомощи» просит ГПУ открыть
уголовное производство на мэра-однопартийца Сенкевича

У ході слухання з’ясувались кричущі подробиці. У 2006 році оренда надавалась для авто-сервісного комплексу, закусочної, торгівельних приміщень, а не для спорудження авто-заправочної станції (з розміщенням чималеньких паливних ємностей). АЗС є об’єктом підвищеної небезпеки до розміщення, проектування та спорудження якого пред’являються особливі вимоги з урахуванням екологічної та техногенної безпеки.  А «бензоколонка» знаходиться на значно меншої відстані до житлових будинків ніж це вимагають державні будівельні норми. Розміщення суперечить Генеральному плану забудови міста. Обов’язкові громадські слухання не проводились. Мало того, орендар не вносить орендну плату вже півроку. За фактами порушень законодавства відкрито кримінальне провадження.

Горсовет разорвал договор со скандальной
заправкой «ОККО» в Николаеве

Але наразі у судовому засіданні оголошено перерву для витребування додаткових необхідних документів, — повідомив голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко І.А.

0 0 голос
Оцените новость
Реклама

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
9 Комментарий
Самые старые
Новейшие Наибольшее кол-во голосов
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама
Back to top button