Спорт

Патрульний, що працює в Корабельному, переміг у тенісних баталіях в Миколаєві та поїде на всеукраїнські змагання

27 лютого пройшли фінальні змагання з настільного тенісу серед патрульних поліцейських Миколаєва.

До цього вихідними днями визначались по два кращих гравці від кожного батальйону та апарату Управління. Сьогодні ж 10 гравців обирали найкращого. В двох групах практично всі ігри відбувались у безкомпромісній боротьбі, а от у півфіналах боротьби не вийшло.

Так, в першому півфіналі старший інспектор з професійної підготовки Олександр Піщанський переграв начальника відділу кадрів Віктора Чорнобривця з рахунком 3:0. З таким же рахунком закінчилось протистояння інспектора 2 роти 4 батальйону (патрулює Корабельний район Миколаєва) В’ячеслава Короля та інспектора 2 роти 1 батальйону Володимира Крамара.

Фінальна ж гра була без сумніву найкращою на турнірі. Гравці виграли по дві партії і вирішували все в останній — п’ятій. В ній удача була на боці В’ячеслава Короля, який з рахунком 11:9 переміг Олександра Піщанського та здобув загальну перемогу.

 

Слід додати, що в жіночому фіналі перемогу також здобула представник 4 батальйону. Так, в фіналі інспектор 1 роти Ганна Мирна з рахунком 2:1 переграла інспектора 1 роти 1 батальйону Інну Волобоєву.

Бажаємо удачі В’ячеславу Королю, Олександру Піщанському та Ганні Мирній, які тепер будуть представляти миколаївських патрульних на всеукраїнських змаганнях!

0 0 голос
Оцените новость
Реклама на сайте

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама на сайте
Back to top button