"Зал вибухнув гучними оплесками", - старшокласникам школи №47 розповіли про видатного земляка Івана Круца


Голова Г.О. "Вітовське Українське Товариство" Віктор Мних  сьогодні, 27 лютого, в рамках циклу лекцій «Діалоги про історію рідного краю» розповів учням старших класів ЗОШ №47 про непростий життєвий шлях видатного атлета Івана Круца.

Із архіва СБУ. Доля видатного важкоатлета, нашого земляка Івана Круца, у документах

"Розповідь про нашого видатного земляка та ексчемпіона СРСР з важкої атлетики була ілюстрована світлинами на великому екрані.

Для переважної більшості присутніх у залі школярів ім'я Івана Круца стало відкриттям.

На початку заходу голова Г.О. "Символи Миколаєва" Георгій Борисович Савченко розповів про роботу із вшанування видатних імен мешканців Богоявленська (Жовтневого, Корабельного району). Серед інших пан Георгій виокремив постать Івана Круца і наголосив на необхідності увічнення пам'яті про цю непересічну особистість в назві однієї з вулиць нашого міста", - повідомив Віктор Мних.

 

Він відзначив,  що старшокласники уважно слухали лекцію і задавали питання.

"В кінці зустрічі на питання до присутніх "чи цікавою була розповідь?" - зал вибухнув гучними оплесками. А ми зі свого боку радіємо, що змогли донести до молоді краплинку історії нашого краю", - підбиває підсумки зустрічі Віктор Мних.

Нагадаємо, ми писали: О Николаеве в эпоху Центральной Рады жители Корабельного района говорили с доктором исторических наук (ВИДЕО)