kloomba

У Миколаєві відбувся відкритий чемпіонат міста з боксу. Спортсмени Корабельного району - знову кращі

 

Дванадцять боксерів з Корабельного району - дванадцять призових місць на відкритому миколаївському чемпіонаті.

Із загальноміських змагань з боксу спортсмени Корабельного району повернулися із набором нагород та дипломів: сім перших місць, три срібла і дві бронзи.

“У мене був непростий суперник, але я багато тренувався перед чемпіонатом і зміг правильно завершити бій”, - розповідає Дмитро Бенюх, який здобув перше місце у ваговій категорії 76 кг.

Дмитро Бенюх - учень Миколаївської гімназії №3. Окрім нього, золото на чемпіонаті отримали гімназисти Олексій Олейник та Ілля Марковский.

“Учні гімназії на цих змаганнях взагалі показали чудовий результат. Окрім перших місць, ми маємо ще одне друге - у Владислава Калашникова, та одне третє - у Віктора Каплі”, - каже тренер хлопців Віталій Бакалець.

 

Виступом своїх вихованців на міському чемпіонаті тренер задоволений. Але перепочинку від спортивного режиму у боксерів не буде.

"Ті, хто посів перші та другі місяця, вже почали готуватись до наступних змагань - у Південноукраїнську. Там з 16 березня 2017 року стартує регіональна першість України з боксу», - зазначив Віталій Бакалець.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Последние новости:

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: