ОбществоПолитика

Губернатор Савченко назвал Николаевщину самой проблемной областью и заявил, что 65 % населения — латентные сепаратисты

Председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко обратился к нардепам от фракции БПП, а также николаевским избранникам с просьбой о поддержке нашей области, которая сейчас находится в упадке.

Текст выступления опубликовало интернет-издание «Інше.Тв».

Как сообщает издание, данное обращение прозвучало в ходе заседания закрытой депутатской группы.

«Шановні друзі! Шановні народні депутати! Шановна фракція БПП!

Дякую вам всім за нашу конструктивну плідну працю!

Хочу особисто подякувати Президенту за те, що довірив та прийняв у свою команду.

Хочу окремо подякувати першому керівнику фракції – мудрому та досвідченому Юрію Луценку, який завжди підказував та надихав.

Хочу подякувати за чітку, стійку, відверту, конкретну та чоловічу позицію Ігорю Кононенку.

Хочу подякувати всім депутатам , та депутатам УДАРу, які мене підтримали.

Хочу подякувати миколаївським народним депутатам, які разом зі мною у цей час.

Сьогодні я керую однією з важливих та проблемних областей нашої держави. Вона має 65% латентного сепаратизму, а більшість населення розмовляє російською мовою.

Миколаївська область завжди голосувала за Партію регіонів, а потім – Опозиційний блок.

Навіть Херсон більш проукраїнський!

Чому так сталося? Тому що,

Або це була велика увага до регіону тодішньої (ПР), або зруйнований та знищений разом з іншими сільськогосподарськими підприємствами Чорноморський суднобудівний завод, який, до речі, досі належить Новінському. Або від того, що сьогодні не працює суднобудівний завод «Океан», який теж опосередковано взяв собі пан Новінський. Або банкрутство суднобудівного заводу ім. 61 комунара.

А може те, що протягом 12 років все доводилося до банкрутства, щоб продати, і сьогодні ми маємо стійкий, вибудуваний клан панів та царів.

Сьогодні для того, щоб поховати воїна, який загинув на сході нашої країни, мені треба особисто відпрацьовувати організаційні питання та залучати людей. Тому що на похорон приходить не більше 30 осіб.

В занепаді знаходяться дороги, та вся інфраструктура. Майже не працюють підприємства.

Все повільно тече на містечковому рівні.

Немає простих умов. Навіть немає повноцінного Інтерсіті з Києва. Він зупиняється за 50 км від міста.

Про аеропорт та залізничний вокзал, який насправді є звичайною (платформою), я взагалі мовчу.

Експортери та потужні сільгосппідприємства працюють в області, але багато з них сплачують податки — тільки ПДФО, а решта осідає в офшорах їх заможних дітей або родичів.

47 потужних підприємств, які мали сплачувати податки на місці, у яких великі оборудки, вилучили з області і відправили до Офісу великих платників податків в Одесі.

Затверджений Президентом митний експеримент «завалений» тим, що до митниці не доведені конкретні плани, тому за січень з митниці нічого не перераховано до місцевого Фонду доріг. Така ж ситуація чекає нас і в лютому.

Адміністрація морських портів повністю вилучає з місцевого бюджету всі надходження і спрямовує кошти на центральний рівень.

Що залишається? Залишаються дороги, розбиті зерновозами.

Залишаються збанкрутілі підприємства, які своїм панам на користь та Просто буферна зона…

Але в нашій потужній команді, разом з нашим Президентом, якого ми не маємо права підвести, залишаються сила, віра і надія відбудувати те, що було зруйновано до нас.

Так, ми робимо помилки. Будь-яка людина робить помилки.

Але ми – відбудовуємо і відбудуємо!

Сьогодні моїй команді дуже важко знайти міжнародного інвестора. І будь-яка дестабілізація ситуації, будь-які провокаційні дії, які спрямовані на користь російської федерації, – вони взагалі унеможливлюють спілкування з міжнародними організаціями. Тому що Миколаївщина – це південь країни.

Тому ми — зробимо дороги, відновимо аеропорт, ми знайдемо гроші і перетворимо «платформу» на сучасний залізничний вокзал. Ми здатні боротися з корупцією і з покидьками, які вимагають хабарі у людей. Ми це вже довели відкритими справами на керівників районів і державних підприємств.

Я зроблю все можливе, щоб наш народ пишався Президентом та Вами .

Я підніму рівень довіри до влади!

Я це зроблю. Сподіваюсь на вашу підтримку. Слава Україні!».

0 0 голос
Оцените новость
Реклама

Связанные статьи

14 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
андрей бондар

смесь маразма и латентной [censored] Раз так плохо иди с миром

Cristoph

нет єто не сепаратисты,а люди у которых есть голова на плечах,у которых не замылены глаза,которые не поддерживают существующую власть.

Сергей 2

Так еще немного добавите оплату за ЖКХ и получите все 99,9% «латентных сепаратистов». Да и 65 % сегодня значительно заниженная цифра. Я не думаю что еще остались люди довольные повышением цен на все. И причем здесь сепаратизм к бандитизму от власти!

Роман

С языка сняли. То же самое хотел сказать ;-)

Шоколадки понад усэ

Сава протеже Петюни. Какой моральный человек поверит, что сидело депутат с официальными доходами в 40 млн$ в раде и вдруг чудесным образом выигрывает конкурс в Николаеве, заполнив тесты с рекордной скоростью. Неграмотное, таскающее везде свои гири. Петя и кортавого очкарика -прокурора кума пригрел, украинцев считает за неразумное быдло..Похоже хочет отправиться всед за Яныком…

Житель Николаева

Вот придумали ярлык «сепаратист» для всех, кто недоволен этой властью…….и лучше быть латентным сепаратистом (в их понимании), чем латентным гомосексуалистом…..

Робин ГУД

И про латентных сепаратистов говорит латентный 3,14дараст…

Тв

В Николаеве изначально большая половина населения была русскоязычной. С тех пор как этот город образовался. А сепаратистами нас делают явные покращення. И этот процент намного больше 65

Костя

Проблемы все из-за рыгов! Им не нравится, что их оторвали от кормушки. Эти титушки илюк, жук, дятлов, пелипас, козырь так грабанули область, как хам Украину! У всех каазлов недвижимость за кордоном, а тут идет «бизнес»!!! Рыги это вредители народа Украины! А илюк, который задиклорировал более миллиона долларов наличкой вообще уже в мэры метит! И будут вновь и новые проблемы. Рыги при хаме просто врали и воровали. А хам их принуждал это делать…

Voditel

Дурак ты костя…

Наблюдатель

Какой же ты ещё дурачок. Кастрюлю-то хоть уже перестал носить, или так и ходишь эмалированный и вприпрыжку?

Ж-))

А что ж ты такой умный, позволил, чтобы, как ты говоришь — «кастрюлеголовые», поставили тебе власть. Только и гаразд на то, чтобы тут комментарии строчить… Правда и до этого тобой руководили урки…

Троледав

Дорогой, рыги уже давно на втором плане, руководят Николаевом и областью щири, у которых не миллион наличкой, а 40 миллионов. Ильюк это пацанчик с грязной попой по сравнению с бандюком Савченко. Ты еще свято веришь в идеалы майдана? Тогда тебе к психиатру.

Наблюдатель

удалено модератором за распространение лживой пророссийской пропаганды

Реклама
Back to top button