270x77

"Тишком-нишком" мерія "заховала" громадські слухання щодо нового кладовища у Корабельному, "поплутавши поняття"

"Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту «Детального плану території мікрорайону «Богоявленський» у Корабельному районі міста Миколаєва» триватиме до 20.02.2017» - зазначено на сайті міськради в тексті об'яви від 23.01.2017 року, що має назву "Об’ява про проведення громадських слухань проекту містобудівної документації".

"Будем подстегивать власть". Проект "Положения об общественных слушаниях
в Николаеве" утвержден (ВИДЕО)

Тут пропонується для розгляду 4 варіанти використання зазначеної території та зазначається, що пропозиції громадянами повинні надаватися у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом на адресу міськради.

Не только кладбище, но и цирк, школу, детсад хотят
построить в Кульбакино, по словам главного архитектора Палехи

"А де ж тут самі обіцяні громадські слухання?", - дивуються мешканці Корабельного району. Вони все ще чекають визначення конкретної дати та місця, коли можна було б зібратися, обговорити зі спеціалістами та між собою актуальне питання, та визначитися шляхом голосування, як використовувати територію між мікрорайонами Широка Балка та Кульбакіно. Люди сподіваються, що в них ще буде можливість сказати своє слово...

Лише деякі вже зрозуміли, як їх влада обдурила: навмисно поплутавши різні за своєю суттю поняття, вона видає "розгляд письмових пропозицій" (які, згідно об'яви, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил - це щоб проста людина і не думала суватися із своєю думкою) за "громадські слухання".

«Я буду за них молиться…» В. Красножон — обо всех
«ЗА» и «ПРОТИВ» планируемого кладбища возле Кульбакино (ВИДЕО)

Нагадаємо: в січні 2016 р. депутати міської ради нарешті прийняли рішення «Про затвердження Положення про громадські слухання в місті Миколаєві», але у тому положенні передбачається зовсім інша процедура громадських слухань, ніж та, на яку зараз намагається перетворити її наша мерія.

Зазначимо, що, згідно Постанови Кабміну № 555 від 25.05.2011 р. Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, розгляд пропозицій громадськості до проектів містобудівної документації - це лише один з етапів на цьому шляху.

Читайте також:

«Если будем молчать, нас просто сожрут», — собрание жителей Кульбакино по поводу планируемого кладбища (ВИДЕО);

Кладбище раздора

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Комментарии к новости:

  • АватарCristoph says:

   пожалуйста не делайте кладбище,мёртвая земля на веки в любом месте города и за чертой,постройте крематорий.

   2

   0
  • АватарАльберт Панченко says:

   не поленился и сходил в отдел по связям с общественностью исполкома, а потом и в архитектуру. информация в статье не совсем соответствует действительности. или совсем не соответствует. указанные слушания проводятся на основании постановления Кабмина, а не по "Положению об общественных слушаниях" Николаева. после сбора предложений планируется провести общественные слушания с обсуждениями. если даже таковые не пройдут, то общественники вправе сами стать инициаторами таких слушаний по николаевскому положению.

   2

   2
   • АватарОтвет ж...лизуПанченко says:

    Ты дебил или просто читать не умеешь? Слепил кусочки разных предложений из статьи как тебе придумалось и рассказываешь, что там неправда написана. Ржу немогу. Это бардак в твоей голове не соответствует действительности!

    2

    2
   • АватарВован says:

    Если учесть что управление архитектуры умудрилось даже 555 постанову нарушить, то дальше без коментариев

    1

    1
    • АватарАльберт Панченко says:

     555 от 16 августа 1994 года? "Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. N 354"? уточните исходящие данные по указанному Вами постановлению.

     1

     1

Добавить комментарий

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхДля отправки комментария, необходимо указать Имя и e-mail, либо авторизироваться через социальные сети.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: