Общество

В обласному конкурсі віршів серед багатодітних родин взяли участь дві сім’ї з Корабельного району

У відділі у справах сім’ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району м. Миколаєва на обліку знаходиться 373 багатодітних родини, в яких виховується 1223 дитини. 30-ти багатодітним жінкам Корабельного району було присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

В багатьох багатодітних родинах виховуються талановиті та творчі діти. Вони займаються в різноманітних гуртках та секціях, беруть участь в районних та обласних конкурсах і змаганнях. Незважаючи на те, що в сім’ях — від трьох до десяти дітей, батьки виховують їх чемними, гідними громадянами нашої країни, прививаючи любов до свого району, міста, Батьківщини.

03 лютого 2017 р. у приміщенні адміністрації Корабельного району відбулась зустріч із сім’ями, які брали участь в обласному конкурсі віршів серед багатодітних родин. Перший заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко, заступник голови адміністрації Валентин Красножон та начальник відділу у справах сім’ї та молоді Ірина Богдан привітали сім’ї Ірини Василянської та Ірини Давидян, — повідомили в Корабельній адміністрації.

Родинам подякували за активну життєву позицію, плідну співпрацю та вручили подарунки на згадку. Привітання відбулось за участю голови районної ГО Товариства Червоного Хреста України Тетяни Мєдвєдєвої.

0 0 голос
Оцените новость
Реклама на сайте

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button