Общество

«Я відкидаю всі звинувачення у моїй байдужості», — вчителька щодо проблеми педикульозу в Миколаївській школі № 48

Вчителька Миколаївської школи № 48 після скарги батьків, що вперше надійшла до ЗМІ у минулу п’ятницю, 03 лютого («Каждый раз вшей выводим, а после школы дочь опять их приносит! Четвертый раз за два месяца!», — родители второклассницы), не заперечує наявність існуючої проблеми з педикульозом у школі, але відкидає всі звинувачення на свою адресу.

Про це педагог повідомила у листі на адресу редакції «Корабелів.Інфо»:

«Я, класний керівник 2-Д класу Марія Олександрівна, хочу уточнити інформацію, яка з’явилася на сайті «Корабелів.Інфо» щодо наявності в учнів класу ЗОШ №48 вошей.

06 лютого до мене вдруге звернулася С.В. (мама учениці класу) з приводу повторної появи у її доньки вошей. До адміністрації школи мати не зверталася. Зв’язавшись з батьками класу через Вайбер (в групі знаходиться 22 батьки із 26), я з’ясувала, що такої проблеми в інших дітей немає. Так як медична сестра школи вже третій місяць знаходиться на курсах, я попросила одну із мам, яка є лікарем, щоб та оглянула голови учнів класу, так як я, вчитель, не маю повноважень перевіряти голови дітей.

У зв’язку з робочим графіком цієї матері огляд було заплановано на 08 лютого, про що відразу повідомила маму. Проте в цей день у школах було призупинено навчання…» 

«Из-за гололеда и болезней», — в школах Николаева
с 8 февраля временно прекращают занятия

«Тому я відкидаю всі звинувачення у моїй байдужості щодо розв’язання даної проблеми», — зазначає класний керівник 2-Д класу.

0 0 голос
Оцените новость
Реклама
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
14 Комментарий
Самые старые
Новейшие Наибольшее кол-во голосов
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама
Back to top button