"Я відкидаю всі звинувачення у моїй байдужості", - вчителька щодо проблеми педикульозу в Миколаївській школі № 48

проблема педикулеза - актуальна для школьников

Вчителька Миколаївської школи № 48 після скарги батьків, що вперше надійшла до ЗМІ у минулу п'ятницю, 03 лютого («Каждый раз вшей выводим, а после школы дочь опять их приносит! Четвертый раз за два месяца!», — родители второклассницы), не заперечує наявність існуючої проблеми з педикульозом у школі, але відкидає всі звинувачення на свою адресу.

Про це педагог повідомила у листі на адресу редакції "Корабелів.Інфо":

"Я, класний керівник 2-Д класу Марія Олександрівна, хочу уточнити інформацію, яка з’явилася на сайті "Корабелів.Інфо" щодо наявності в учнів класу ЗОШ №48 вошей.

06 лютого до мене вдруге звернулася С.В. (мама учениці класу) з приводу повторної появи у її доньки вошей. До адміністрації школи мати не зверталася. Зв’язавшись з батьками класу через Вайбер (в групі знаходиться 22 батьки із 26), я з’ясувала, що такої проблеми в інших дітей немає. Так як медична сестра школи вже третій місяць знаходиться на курсах, я попросила одну із мам, яка є лікарем, щоб та оглянула голови учнів класу, так як я, вчитель, не маю повноважень перевіряти голови дітей.

У зв’язку з робочим графіком цієї матері огляд було заплановано на 08 лютого, про що відразу повідомила маму. Проте в цей день у школах було призупинено навчання...» 

«Из-за гололеда и болезней», — в школах Николаева
с 8 февраля временно прекращают занятия

"Тому я відкидаю всі звинувачення у моїй байдужості щодо розв’язання даної проблеми», - зазначає класний керівник 2-Д класу.