ОбществоПроисшествия

Суворі дівчата Корабельного району: студентка-юристка матюкалася, проклинаючи патрульних (Відео 18+)

Як повідомили в патрульній поліції Миколаєва, майбутній юрист продемонструвала, з її слів недоучкам, як потрібно себе поводити (УВАГА! ВІДЕО МІСТИТЬ НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ!)

Близько 22-ої години патрульні отримали повідомлення про те, що в двері домоволодіння, розташовного по вулиці Генерала Попеля, стукає колишній чоловік. За вказаною адресою інспектори побачили невідомого. Він розповів, що в домоволодінні знаходиться його дружина із сестрою та не пускають його всередину.

В цей момент на вулицю вийшли дві жінки. І якщо заявниця почала пояснювати, в чому річ, то інша одразу почала поводити себе неадекватно.

Щоб вона не заважала розбиратися в ситуації, один з охоронців порядку посадив її до службового автомобілю. Там вона продовжила висловлюватись нецензурною лайкою, проклинаючи при цьому патрульних. В результаті її разом із чоловіком інспектори доставили до відділу поліції, де на нього склали адмінматеріали за появу в громадському місці в нетверезому стані, а на неї — за дрібне хуліганство.

[do_widget id=text-16]

 

Зі слів правопорушниці, вона навчається на 5-у курсі Миколаївського ВУЗу і планує стати юристом. Крім нецензурної лайки та погроз жінка вказувала інспекторам, що вони недоучки, а вона вже за кілька років буде депутатом.

В подальшому вона звернулась із заявою до відділу поліції та до органів прокуратури, адже вважає, що патрульні порушили її права. Коли їй продемонстрували відео, вона сказала, що їй не соромно і нічого страшого у своїй поведінці вона не вбачає…

0 0 голос
Оцените новость
Реклама
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
42 Комментарий
Самые старые
Новейшие Наибольшее кол-во голосов
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама
Back to top button