Общество

З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2017

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва нагадує, що з початку 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою або засобами електронного зв’язку.

У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи. Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

Граничні строки подання декларації:

— для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017 року;

— для підприємців – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2016 рік – 09.02.2017 року.

Нагадуємо, що обов’язок подання декларації у платників податків виникає при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо, при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування (від операцій з інвестиційними активами; отриманні іноземних доходів; в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду).

Громадяни, які зареєстровані в Інгульському та Корабельному районах м. Миколаєва, для декларування доходів звертайтесь за адресою: м. Миколаїв, вул. Гмирьова1/1, телефон для довідок (0512) 44-52-09.

Дякуємо за своєчасно подану декларацію!

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

0 0 голос
Оцените новость
Реклама на сайте

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Логика

Интересно взглянуть на декларацию слуги народа Сенкевича, в прошлый раз он непосильным трудом заработал 9 лимонов, интересно сколько в прошлом году было честно (украдено) заработано бизнесом Сени, который с началом мэрства стал приносить этому вору неслыханные прибыли.

Реклама на сайте
Back to top button