Экономика

Підприємці Корабельного та Інгульського районів за 2016 р. сплатили до бюджету більше за 1,2 мільярди грн податків

Юридичні та фізичні особи-підприємці Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва сплатили до зведеного бюджету 1221,8 млн. грн податкових платежів.

Зокрема, державний бюджет отримав 487,4 млн. грн,  до місцевих бюджетів надійшло 734,4 млн. гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року досягнуто позитивну динаміку надходжень до державного бюджету — додатково забезпечено 110,9 млн. гривень. За дванадцять місяців 2016 року до місцевих бюджетів мобілізовано на 222,3 млн. грн більше, ніж в 2015 році. Значну частину надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи з фізичних осіб 406,4 млн. грн, плата за землю – 117,0 млн. грн, акцизний податок – 102,4 млн. грн, єдиний податок –  76,3 млн. гривень.

Крім цього, за січень-грудень  2016 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в загальній сумі 314,2 млн. гривень. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист на випадок безробіття, у разі нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, а також гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Досягненню значного рівня находжень до бюджету сприяє висока податкова культура платників, проведення заходів з детінізації, вдосконалення системи адміністрування податків та розширення спектру сервісних послуг, — повідомляє ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області.

0 0 голос
Оцените новость
Реклама

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
2 Комментарий
Самые старые
Новейшие Наибольшее кол-во голосов
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама
Back to top button