В Миколаєві затримали чоловіка, який стріляв по перехожих та погрожував вбити себе і патрульних (ВІДЕО)


Вчора, 2 січня, близько 19-ої години, патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Пограничній невідомий стріляє по людям. В під’їзді домоволодіння інспектори побачили чоловіка, який направив предмет, схожий на пістолет, в бік правоохоронців.

Вони попередили його про наслідки його дій та в черговий раз запропонували кинути зброю і здатися. Коли охоронці порядку спробували наблизитись до чоловіка, він направив предмет, схожий на пістолет, собі в шию і сказав, що вб’є себе.

Через якийсь час на місце події прибули двоє чоловіків та повідомимли, що невідомий – їх колишній однокласник, і він подзвонив їм та попросив про допомогу. Чоловік дозволив, щоб його знайомі увійшли всередину домоволодіння та відійшов від дверей.

В цей момент всередину забігли патрульні та затримавли підозрюваного, одягнувши на нього кайданки.

 

Як повідомили в патрульній поліції, чоловіком виявився 41-річний мешканець міста Одеси.

На місце події інспектори викликали працівників слдічо-оперативної групивідділу поліції та передали їм підозрюваного.

Патрульні затримали чоловіка, який стріляв по людях ( УВАГА! ВІДЕО МІСТИТЬ НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ!)Вчора, близько 19-ої години, патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Пограничній невідомий стріляє по людям. В під'їзді домоволодіння інспектори побачили чоловіка, який направив предмет, схожий на пістолет в бік правоохоронців. Вони попередили його про наслідки його дій та в черговий раз запропонували кинути зброю і здатися. Коли охоронці порядку спробували наблизитись до чоловіка, він направив предмет, схожий на пістолет собі в шию і сказав, що вб'є себе. Через якийсь час на місце події прибули двоє чоловіків та повідомимли, що невідомий їх колишній однокласник і він подзвонив їм та попросив про допомогу. Чоловік дозволив щоб його знайомі увійшли всередину домоволодіння та відійшов від дверей. В цей момент всередину забігли патрульні та затримавли підозрюваного, одягнувши на нього кайданки. Чоловіком виявився 41-річний мешканець міста Одеси. На місце події інспектори викликали працівників слдічо-оперативної групивідділу поліції та передали їм підозрюваного.#‎mykolaivpolice‬#‎патрульнаполіція‬ ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

Pubblicato da Патрульна поліція Миколаєва su Martedì 3 gennaio 2017