Слава чемпіонам! Ілля Кваша став «Найкращим спортсменом», Олені Федоровій виділено кошти з облбюджету на квартиру...

Нагадаємо, 27 грудня відбулась урочиста церемонія «Лауреат спортивного року – 2016», яка визначила кращих спортсменів та тренерів Миколаївської області.

Переможців оголосили в номінаціях: «Найкращий спортсмен», «Найкраща спортсменка», «Разом з олімпійцями» (чоловіки), «Разом з олімпійцями» (жінки), «Сильні духом», «Олімпійська надія», «Ветеран спорту», «Краща команда року», «За відданість справи», «Найкращий тренер».

В 2016 році вперше з 2012 року виділено кошти з бюджету Миколаївської області на придбання квартири для провідної спортсменки Миколаївщини зі стрибків у воду - Олени Федорової – заслуженого майстру спорту України, бронзової призерки чемпіонату світу,  5-ти разової призерки Чемпіонатів Європи зі стрибків у воду, учасниці трьох Олімпійських ігор. Сертифікат на квартиру від Олексія Савченка отримав батько видатної спортсменки Олег Федоров.

Про це повідомили в Миколаївській ОДА.

Нагадаємо, що цього року на Літніх Олімпійських  на Паралімпійських іграх, що проходили в Бразилії приймали участь спортсмени Миколаївщини.

Так, в Олімпійських іграх приймали участь 7 миколаївських спортсменів: Ольга Харлан завоювала бронзову нагороду в індивідуальній першості з фехтування на шаблях та срібну нагороду – в командній; Олена Буряк в складі жіночій четвірки з веслування академічного посіла 4 місце; Ілля Кваша в індивідуальних стрибках у воду з 3-х метрового трампліну посів 6 місце серед чоловіків; Олена Федорова – 11 місце серед жінок у стрибках у воду;  Оксана Окунєва в стрибках у висоту опинилася на 22 місці; велогонщик Андрій Гривко в гонці з роздільним стартом показав 18 результат, у груповій гонці – 41; Павло Мацуєв в класі яхт "470" посів 25 місце у вітрильному спорті.

 

В Паралімпійських іграх  взяли участь 12 миколаївських атлетів, які вибороли  6 золотих,  1 срібну та 5 бронзових нагород, встановили два світових та один рекорд паралімпійських ігор.

 

У 2016 році на чемпіонатах світу наші спортсмени вибороли 29 золотих, 20 – срібних та 21 – бронзову нагороду. На Чемпіонатах Європи спортсмени вибороли 21 золоту, 22 срібних і 32 бронзових нагороди. В 2016 року тренерами Миколаївської області підготовлено 9 Майстрів спорту України міжнародного класу, 50 Майстрів спорту України, присвоєно звання Заслужений тренер України Тімашкову Юрію Михайловичу.

Цього року Миколаївщину в збірних України представляли 437 спортсменів: 146 спортсмен основного складу, 136 – кандидатів та 155 – резерву.

В 2016 році Президент України призначив стипендії миколаївським спортсменам Ользі Харлан, Олені Буряк, Іллі Кваші та тренерам – Бессоновій Раїсі Василівні, Мар’янко Тетяні Йосипівні, Пришутову Павлу Михайловичу.

З обласного бюджету кращим 19 спортсменам Миколаївщини з олімпійських видів спорту виплачено грошову винагороду за перемогу в офіційних міжнародних змаганнях на загальну суму 500 тис. грн.

Щомісяця виплачується стипендія облдержадміністрації і обласної ради, яку в 2016 році отримували 74 спортсмени та тренери. В 2016 році рішенням Миколаївської обласної ради було збільшено обсяги фінансування з обласного бюджету на виплати стипендій  кращим спортсменам. Розмір стипендії  з 2017 року буде збільшено на 45% кожному отримувачу.

***

Лауреати номінації «Найкращий спортсмен 2016 року»:

Кваша Ілля (заслужений майстер спорту України, виборов 6 місце на Олімпійських іграх в Бразилії, Чемпіон Європи, дворазовий бронзовий призер Чемпіонту Європи зі стрибків у воду 2016 року). Нагороду отримав тренер Іллі – Сергій Гуменюк.

Бондаренко Антон (майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України, виборов 8 місце на Чемпіонаті Європи з академічного веслування серед дорослих).

Білоущенко  Сергій (заслужений майстер спорту України, член збірної команди України, виборов 8 місце на Чемпіонаті Європи з академічного веслування серед дорослих). Нагороду отримав тренер Сергія – Павло Пришутов.

Переможцем номінації «Найкращий спортсмен 2016  року» визначено – Іллю Квашу.

У номінації «Найкраща спортсменка 2016 року» лауреатами стали:

Харлан Ольга (заслужений майстер спорту України, срібна та бронзова призерка Літніх Олімпійських ігор, дворазова бронзова призерка Чемпіонату Європи). Нагороду отримав тренер Ольги – Артем Скороход.

Буряк Олена (заслужений майстер спорту України, зайняла 4 місце на Літніх Олімпійських іграх,  бронзова призерка Чемпіонату Європи з академічного веслування). Нагороду отримав тренер Олени – Павло Пришутов.

Федорова Олена (заслужений майстер спорту України, учасниця Олімпійських ігор, на яких виборола 11 місце, виборола 5 місце на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду). Нагороду отримав тренер Олени – Сергій Гуменюк.

Переможцем номінації «Найкраща спортсменка 2016 року» визначено – Ольгу Харлан.

У номінації «Разом з олімпійцями» серед чоловіків лауреатами стали:

Лінник Максим (майстер спорту України міжнародного класу, дворазовий Чемпіон Європи  з рукопашного бою серед дорослих).

Хлюстин Анатолій  (майстер спорту України, бронзовий призер Чемпіонату Європи з боротьби сумо серед дорослих,  Чемпіон та бронзовий призер Чемпіонату Європи серед молоді).

Ритко Ярослав (майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер Чемпіонату Європи з боротьби самбо). Нагороду отримав тренер Ярослава – Олександр Кузміщев.

Переможцем номінації «Разом з олімпійцями» серед чоловіків визначено Лінника Максима.

У жіночій номінації «Разом з олімпійцями» лауреатами стали:

Вінталова Марія (майстер спорту України з рукопашного бою, двічі бронзова  призерка Чемпіонату Європи з рукопашного бою серед дорослих).

Скрипніченко Крістіна  (майстер спорту України міжнародного класу, дворазова срібна призерка Чемпіонату Європи з кікбоксингу серед дорослих, музичні вправи).

Кармалова Юлія (майстер спорту України, дворазова бронзова призерка Чемпіонату Європи з кікбоксингу серед дорослих, музичні вправи).

Переможцем номінації «Разом з олімпійцями» серед жінок визначено Крістіну Скрипніченко.

У номінації «Сильні духом» лауреатами стали:

Цвєтов Ігор (майстер спорту України міжнародного класу, двічі  Чемпіон Паралімпійських ігор з легкої атлетики).

Бойко Геннадій (заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор з плавання, тричі Чемпіон Європи з плавання).

Гриненко Богдан (майстер спорту України міжнародного класу, на Паралімпійських іграх він виборов медалі всіх гатунків: золоту, срібну та бронзову).

Переможцем номінації «Сильні духом» визначено – Геннадія Бойка.

У номінації «Олімпійська надія» лауреатами стали:

Насибов Парвіс (майстер спорту України, срібний призер Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед юніорів).

Кукліновська Людмила (майстер спорту України,  срібна та бронзова призерка Чемпіонату світу, срібна та бронзова призерка Чемпіонату Європи  з веслування на байдарках і каное серед юніорів, вихованка Миколаївського вищого училища фізичної культури).

Матяш Артем (майстер спорту України, срібний призер Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед юніорів, вихованка Миколаївського вищого училища фізичної культури).

Переможцем номінації «Олімпійська надія» визначено Людмилу Кукліновську.

У номінації  «Ветеран спорту»  лауреатами стали:

Прокопенко Дмитро (заслужений майстер спорту Радянського Союзу) та Бурих Євген (майстер спорту Радянського Союзу  чемпіони світу та України з веслування академічного в розряді ветерани).

Шпортко Валерій (кандидат в майстри спорту, чемпіон світу з гирьового спорту серед ветеранів).

Переможцями  номінації «Ветеран спорту» визначено Дмитра Прокопенка та Євгена Бурих.

У номінації «За відданість справі» лауреатами  визначено:

Борухов Володимир (з 1975 року і донині плідно працює у системі фізкультурно-спортивного товариства «Колос», яке піклується про фізичне гартування та зростання спортивної майстерності мешканців села).

Панасюк Анатолій (заслужений тренер України, багато років свого життя він віддав тренерській роботі в Миколаївській міській дитячо-юнацькій спортивній школі №5 та як професійний керівник і організатор  масового спорту у Жовтневому та Корабельному районах).

Штапенко Дмитро (заслужений працівник фізичної культури і спорту, кавалер ордену «Богдан Хмельницький», людина, що багато своїх років віддала сільському спорту села Степове та всього Миколаївського району, перший заступник директора Державного підприємства «Племрепродуктор Степове»).

У номінації «Найкращий тренер року» лауреатами стали:

Скороход Артем (вчитель фізичного виховання Миколаївського вищого училища фізичної культури, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України).

Ільїн Микола (заслужений тренер України з плавання, старший тренер Національної дефлімпійської збірної України з плавання, тренер Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»).

Мар’янко Тетяна (заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, суддя міжнародної категорії). Нагороду отримав Сергій Гуменюк.

Переможцем номінації «Найкращий тренер року» визначено – Артема Скорохода.

Нагадаємо, ми писали:
«Ника-Тера» получила благодарность за развитие Олимпийского движения

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Лана
Лана

всегда приятно читать хорошие новости!

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: