Наші - на висоті. Більше 500 миколаївських десантників піднялись у небо для виконання планової програми парашутних стрибків


Військовослужбовці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ Збройних Сил України цими днями завершують виконання планової програми парашутних стрибків за 2016 рік. Зокрема, в небо піднялися більше 500 десантників. Близько половини з них вперше здійснили стрибок з парашутом, - зазначає прес-служба бригади.

Всі «крилаті піхотинці» пройшли та засвоїли курс повітряно-десантної підготовки, відпрацювали елементи наземної підготовки на парашутно-десантному комплексі та самостійно виконали укладку своїх парашутів.

Стрибки проводилися під контролем та керівництвом фахівців частини, які мають відповідний досвід.

Особовий склад підрозділів здійснював стрибки з вертольоту Мі-8 зі штатним озброєнням та без зброї, більш підготовлені і досвідчені військовослужбовці визначених підрозділів бригади здійснювали стрибки з літака АН-26.

 

Окрім власне здійснення стрибків особовим складом бригади, були відпрацьовані питання взаємодії служб забезпечення, полігону, медичної служби тощо.

Навчальні завдання, поставлені перед особовим складом підрозділів бригади, були виконані.

 

«Крилаті піхотинці» залучені до здійснення стрибків з парашутом, показали належний рівень навченості, впевнено діяли в повітрі і під час приземлення. Поряд з цим удосконалили свій досвід і збільшили години нальоту екіпажі військової авіації.

 

Також десантники поглибили досвід та удосконалили навички здійснення стрибків, а «першоразники», крім того, – отримали незабутні враження і чималу порцію адреналіну від першого знайомства з небом.

Слід відзначити, що здійснення парашутних стрибків зі зброєю і спорядженням є основним видом стрибків для підрозділів Високомобільних десантних військ. Десантники повинні вміти виконувати бойові завдання у будь-який час доби, в будь-яку пору року і на будь-якій місцевості.