270x77

Миколаївщина - на порозі епідемії грипу

За повідомленням Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України», у 11 областях України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги.

У цьому епідсезоні серед позитивних знахідок домінує штам вірусу грипу типу А(H3) сезонний, що визначений у 81,3 % випадків.

За даними управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації, минулого тижня на грип та ГРІ захворіло 7226 осіб, з них діти склали 5092 особи, питома вага серед всіх захворілих 70%. В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 1276 випадків або на 21%. Захворюваність знаходиться на передепідемічному рівні, кількість захворілих складає 99% від епідемічного рівня.

Госпіталізовано за тиждень 334 особи, з яких 268 – діти, 80% від усіх госпіталізованих - з діагнозом грип та ГРІ.

Лікарі попереджають: щоб не захворіти на грип, уникайте близького контакту з хворими на застуду та особами, які мають нежить або кашель. Утримайтесь від відвідування масових заходів в цей період. Захворіли – лишайтеся вдома.

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

1
Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхavatar
1 Цепочка комментария
0 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
  Подписаться  
Уведомление о
николаевец
николаевец

Ну не понимаю я этой статистики......Это же надо сидеть и ждать когда к 1% добавится количество заболевших и не дай Бог с летальным исходом.....Ну, слов нет.....

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: