“Правда у кожного своя, але Істина – у Бога”… Проповідь у церкві в Корабельному районі Миколаєва


“Правда у кожного своя, але Істина-  у Бога”. Такими словами сьогодні розпочав свою проповідь настоятель храму Святого Духа, що по вулиці Торговій, отець Василій.

В цьому храмі у Корабельному районі служилася Божественна літургія, яку відслужив протоієрей Василій – благочинний Вітовського району, – повідомив у соцмережі Віктор Мних.

МИКОЛАЇВ – місто, котре назване на честь святого угодника Божого Миколая. Тож 19 грудня українці православного та греко-католицького обрядів молитовно вшановують єпископа Мир лікійських святого угодника Божого Миколая. Попри робочий день, у храмі зібралося чимало парафіян. Отець Василій виголосив цікаву та змістовну проповідь про життя та діяння угодника Божого Миколая.

Усе життя св. Миколи було сповнене благодіяннями та чудесами. Церква прославляє Миколу Чудотворця як швидкого помічника усім, хто опинився в біді та скорботах. В церковних рукописах згадуються випадки, коли вмираючі люди після прикладання до мощів видужували буквально в той же день.

Святий допомагав потопаючим, визволяв полонених, рятував від смертної кари невинних, зцілював хворих: повертав зір, мову, позбавляв кульгавості. Допомагав позбутися убогості, дарував їжу голодним, був помічником та заступником. Він швидко з’являвся там, де потрібна була допомога. І сьогодні він приходить до тих, кому необхідне його заступництво.

Усе життя Миколи Чудотворця було сповнене любов’ю до ближнього. Його чудес не злічити. Навіть смерть не зупинила його благородних справ, його чудеса звершаються і сьогодні.

По закінченні Богослужіння відбулося миропомазання і діткам були вручені солодкі подарунки від «Святого Миколая».