270x77

"Перегон" Лимани-Лупарево до сих пір не відремонтовано, хоча гроші сільради на це були направлені ще в травні

Голова Лиманівської сільради Наталья Панаший турбується, що "перегон" Лимани-Лупарево до сих пір не відремонтовано, хоча гроші на це були перераховані сільрадою в рамках співфінансування ще в травні.

"Хоч ЯК, а на сьогодні дороги залишаються проблемним питанням повсюду. Не встигла зрадіти, коли заїхали ремонтувати "перегон" Лимани-Лупареве, та дарма... зникли по сьгодні... Не всі жителі знають, що ця частина дороги на балансі облавтодору, бюджетні кошти сільради направити можна по співфінансуванню. Доречі, так і поступили ми в травні... направили близько 90 тис. власних сільських коштів... Пообіцяли ремонт цього кусочку виконати за їх (обласний) рахунок... ТА ЛЮДЯМ ЦІ ОБІЦЯНКИ НЕ ПОТРІБНІ СЬОГОДНІ... ВОНИ злі на місцеву владу... і не здогадуються, хто справді не дотримав слова!!!» - написала вона на своїй сторінці у соцмережі.

15253518_195056610954062_7013289906011320816_n

Нагадаємо, ми писали:
«На нашу вулицю прийшло свято!» — голова Лиманівської сільради про ямковий ремонт дороги між селами

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Бок
Бок

Это они наверное самые хорошие участки дороги сняли!

Бок2
Бок2

Может это 3D рисунки!

Ирина
Ирина

Меня лично тоже интересует данный участок дороги, на дачу вообще не возможно ездить! козлы...

Лиманівці
Лиманівці

Наталю, а чого ж ви про це не говорили протягом червня-жовтня? Шо, вибори голови громади наближаються? Залишилось 2 тижні? Нє, дорогенька, ми ще пам'ятаємо, як ви в хуртовину розчистили лише одну вулицю до сільради - свою! Мовчіть крячки. Все одно буде Назар.

Лупаряны
Лупаряны

какой еще Назар? Федоровна самая лучшая!!!!!

Lyudmila Merduh
Lyudmila Merduh

Що пані, голова сільської ради, навіть свою сторінку в фейсбуці "прикрили" щоб жителі двох сіл не понаписували яка ви "управляющая". Чому на роботу не ходите пішки, а вашу п'яту точку возять на машині (до-речі: ваше катання сільському бюджету влітає в копієчку)? Чому в селі бардак: село Лимани скоро із-за дерези не видно буде, молодь спивається в місцевих наливайках побудованих нашою місцевою "волонтершою" (Пиліпасихою), де діваються гроші які виділяє МГЗ на село за екологію?
Побажання: звільніть місце,або починайте вже щось робити (2 чи 3 срок, як голова), думаю накрали вже достатньо за часи свого володарювання.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: