Экономика

Майже мільярд гривень сплатили до бюджету за січень-жовтень підприємці Інгульського та Корабельного районів

ДПІ у Ленінському райони м. Миколаєва за результатами вжитого комплексу організаційних і практичних заходів із розширення бази оподаткування протягом січня-жовтня  2016 року забезпечено стабільне наповнення державного та місцевих бюджетів.

Так, юридичні та фізичні особи-підприємці Інгульського та Корабельного районів сплатили до зведеного бюджету 979,1 млн. грн. податкових платежів. Зокрема, державний бюджет отримав 378,2 млн. грн.,  до місцевих бюджетів надійшло 600,9 млн. гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року досягнуто позитивну динаміку надходжень до державного бюджету — додатково забезпечено 96,4 млн. гривень. За  десять місяців 2016 року до місцевих бюджетів мобілізовано на 185,9 млн. грн. більше, ніж в 2015 році. Значну частину надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи з фізичних осіб –329,0 млн. грн., плата за землю – 97,8 млн. грн., акцизний податок – 85,5 млн. грн., єдиний податок –  61,9 млн. гривень.

Крім цього, за січень-жовтень 2016 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в загальній сумі 258,3 млн. гривень (лише за жовтень — 26,3 млн. грн.). Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист на випадок безробіття, у разі нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, а також гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Досягненню значного рівня находжень до бюджету сприяє висока податкова культура платників, проведення заходів з детінізації, вдосконалення системи адміністрування податків та розширення спектру сервісних послуг — підкреслили у прес-службі ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області.

Связанные статьи

2 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button