Экономика

Українським ринком зацікавлені одразу кілька провідних світових портових операторів, — Міністр інфраструктури Володимир Омелян

13 жовтня в Україні перебуватиме з візитом Головний виконавчий директор, Голова ради директорів компанії «DP World» Султан Бін Салім, а також пройдуть переговори з керівництвом «Hutchison Ports».

Про це 9 жовтня 2016 року заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«13 жовтня в Україні перебуватиме з візитом Головний виконавчий директор, Голова ради директорів компанії «DP World» Султан Бін Салім. Наразі компанія здійснює управління 77 діючими логістичними терміналами (як морськими, так і континентальними) та 50 суміжними підприємствами у 40 країнах світу на шести континентах та є одним із найбільших у світі портових операторів. В компанії працюють 37 000 співробітників із 110 країн світу.

Цього ж дня, 13 жовтня, в міністерстві пройдуть переговори з керівництвом «Hutchison Ports», ще одним світовим лідером серед портових операторів, який володіє портами в 25 країнах світу з персоналом у понад 30 000 людей.

Обидва візити матимуть абсолютно предметний інтерес і сподіваємося на якнайшвидший їх вихід на український ринок», — повідомив Володимир Омелян.

Нагадаємо, ми писали:

«Ми доведемо, що за цим велике майбутнє». Міністр інфраструктури України — про державно-приватне партнерство;

«Настроены оптимистично». Международные партнеры — о пилотном проекте по передаче в концессию спецморпорта «Октябрьск»

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button