Экономика

В потягах «Укрзалізниці» з’явиться безперебійний wi-fi

В «Укрзалізниці» планується завершити ремонт 100 пасажирських вагонів, провести Wi-Fi та декомунізувати назви станцій до кінця року.
Про це повідомив міністр інфраструктури України
Володимир Омелян.

«До грудня 2016 р. всі квитки, назви станцій, оголошення, інформація на табло буде вестися виключно українською та англійською мовою. Одночасно працюємо над декомунізацією
назв станцій», – написав Омелян у facebook.

Він також повідомив, що наступного тижня відбудеться зустріч з громадськими активістами.

«Цього року капітально відремонтуємо до 100 пасажирських вагонів, на наступний — 200. Сучасні, з вакуумними туалетами. Начебто є рішення щодо безперебійної роботи вай-фаю в поїздах та запровадження електронного квитка на електричках. Будуть внесені зміни до стандартів, відмовимося від подушок на пір’ї і ковдр у пилюці. Буде введено європейський сервіс, який повністю відповідатиме гігієні та зручності»,– анонсував Омелян.

0 0 голос
Оцените новость
Реклама на сайте

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
5 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
...

Лучше бы розетки сделали

Домо ой Вагонный

[censored] заморозьте декомунизацию иначе заморозите нас зимой!Не куда бабки слить???СУКИ!при минус 20 мне ваш вай фай в ПОЕЗДЕ до [censored] мне б в квартире +20 хотябы!!!

404

Да нафиг делать по 5 раз ремонт вагонам которые уже давно отработали свой нормативный срок службы и морально устарели. Опять для виду подкрасят, подмажут, дерматин перетянут и все откаты готовы. Лучше купите 50 новых и Крюковский вагоностроительный работой загрузите и парк обновите.
А так зачем мне вай-фай в вагоне с пятью слоями краски и где через пол года щели в окнах что можно руку наружу вытащить.

Robin

зато теперь тексты и объявления только на украинском и на английском (для редких иностранцев?!)
это должно помочь.

Иван

Да уж , жаль . Теперь не напишешь ватникам по русски : — » Чемодан , вокзал , Россия .» :-)

Реклама на сайте
Back to top button