"Куди дивиться санстанція?" Мешканці Корабельного обурені діяльністю «мийки-помийки» на пр. Богоявленському

автомийка на пр. Богоявленському, 298

Небайдужий мешканець Корабельного району Валерій з сумом, але і з надією, що спільними зусиллями усіх, кому "не начхати" на наше довкілля, можна справитися з проблемою, написав до редакції "Корабелів.Інфо":

"Живу такий собі щасливий у Корабельному районі. Маю звичайний будинок біля незвичайно чудового історичного місця – Богоявленського джерела і річки Вітовки.

Биение небезразличных сердец оживило
сердце самого Богоявленска (Видео)

Але не була б ця місцевість «діжкою меду», якби не з’явилась величезна ложка дьогтю, яка зливається прямо у Вітовку.

А саме, за адресою пр. Богоявленський, 298 (біля друкарні) на такій собі «авто-, ковромийці» і відбувається чарівне дійство: зі зливної ями працівники мийки вночі відкачують оті самі смердючі «помийки» із залишками нафтопродуктів (які змиваються з машин) прямо у річку, яку вважають чомусь «каналізацією». І течуть ті помиї у Вітовку, далі в річку впадає чисте, освячене Богоявленське джерело, і далі ця суміш (річкою це вже не можна назвати) вливається у лиман, прямісінько до пляжу «Чайка», де заборонено було купатись протягом всього літа. І дійсно, чому? Можливо, через такі «мийки-помийки»?

"За 6 часов в реку Южный Буг в Корабельном районе слились
сотни тонн нечистот", - возмущенные жители (Видео)

Куди дивиться санстанція? Чому нікого не цікавить питання: куди діваються помиї зі зливної ями? І як довго через таких «підприємців» наші діти не зможуть купатись у річці?

Пляжний сезон закінчився, і до початку наступного сезону - 8 місяців. Можливо, встигнемо навести порядок хоча б у цій окремо взятій місцевості?"

Слід вказати, що не лише Валерія обурює дана ситуація - це вже не перша скарга на такі недопустимі дії горе-підприємців.

Зазначимо, що у наш час будь-які перевірки працівниками санітарно-епідеміологічної служби проводяться лише за наявністю скарг (краще в письмовому вигляді - так надійніше). Тож, пропонуємо місцевим мешканцям зорганізуватися та скласти колективну скаргу (мабуть, це буде дієвіше, ніж скаржитися поодинці) й відправити її не тільки до СЕС, але й до поліції, до органів влади (цим порушникам хтось жеж видавав дозвіл на підприємницьку діяльність саме там, тож при неусуненні кричущих порушень можна боротися за його відміну). Не забувайте, що скарги треба складати в двох примірниках, один з яких (із зазначеним вхідним номером) обов'язково залишати в себе, аби потім контролювати їх розгляд.

По факту выброса отходов в Корабельном районе Николаева
начато расследование правоохранительными органами

Нагадаємо, ми писали:

«Не может городская и районная власть повлиять…» — жители Корабельного возмущены «пьяными посиделками» у источника в парке «Богоявленский» (ВИДЕО);

«Ой, це менталітет такий». Відпочиваючі на пляжі в Корабельному повільно перетворюють його на сміттєзвалище (ВІДЕО);

«Вместе мы, действительно, — сила!» Субботник в парке Богоявленском