kloomba

Рівень зарплат вчителів у 2017 році планують збільшити на 30%: для цього треба додатково 4,5 мільярда гривень

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявляє, що для збільшення зарплат вчителів у 2017 році на 30% необхідно додатково виділити 4,5 мільярда гривень.

«Орієнтовно для вчителів це становитиме 30%, це коштує державному бюджету 4,5 мільярда гривень додатково в освітню субвенцію», – сказала міністр.

За її словами, педагогічним працівникам, які працюють у позашкільній та дошкільній освіті, також потрібно підвищити зарплати в 2017 році.

Напередодні президент України Петро Порошенко заявив, що подолання негативних тенденцій в економіці України дає підстави передбачити в держбюджеті зростання на третину рівня заробітних плат вчителів.

Як повідомлялось раніше, у 2016 році рівень заробітних плат вчителів без категорії становить 3 239 гривень, а в 2017 році має підвищитись до 4 541 гривні. Рівень зарплати вчителя вищої категорії з усіма надбавками має збільшитись з 4 483 гривень у 2016 році до 6 400 гривень у 2017 році.

Радіо Свобода

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Село
Село

Значит гарант наметил выборы в 17-м году.

фываолдж
фываолдж

пиз дёжж! зарплата учителя высшей категории с надбавками = 3300 грн, но ни как не 4 483!!

Пороххуй
Пороххуй

По оценке Минэкономразвития, в 2017 году цена газа для населения увеличится с нынешней - 6,88 грн - до 8,60 грн за кубометр.
В то же время электроэнергия подорожает еще больше. После уже запланированного двухкратного повышения цены – в апреле и октябре 2017 года – тариф на электроэнергию увеличится на 55% по сравнению с действующим.
Прогноз подготовлен Министерством экономического развития и торговли, и уже утвержден Кабинетом министров.

Це перемога?

Село
Село

Кликуха актуальна как никогда:)

Мама
Мама

все равно хреново будут обучать детей !!! в этой профессии только единицы замечательных учителей

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: