Миколаївський активіст просить допомоги у боротьбі за ліс "Маяк", що у Корабельному: "Пелипаси вчепились у землю "намертво"

Миколаївський активіст Ігор Дерев'янко звертається до всіх з проханням про допомогу:

"Товариство, давно не просив про допомогу, але зараз дуже треба або фінансова допомога, або участь, або розголос у центральних ЗМІ. Справа по поверненню Державі земель роздерібаненого Миколаївського лісу "Маяк" продовжується. Пелипаси вчепились у землю "намертво", - зазначає  Дерев'янко.

"5 жовтня о 10-00 год. у Києві, у Верховному Cуді України (Судова палата у цивільних справах, вул. П.Орлика, 8) відбудеться знакове засідання за позовом Пелипас І.Ш., яка хоче повернути собі одну з 10-х ділянок лісу, що вони попередньо привласнили (справа № 6-1305 цс 16).

Суди нижчих інстанцій повернули землю у держ. власність. Я "третя особа" від громадськості по цій справі. Треба їхати у столицю та забезпечувати громадський контроль", - повідомив активіст.

"1. Хто може скинути на поїздку, скільки може, на картку ПриватБанку: 5168 7556 2857 2022, Дерев'янко Ігор.

2. Хто може поїхати у Київ для присутності на суді (якщо гроши мені скинуть - буде оплачено), або прийти у самому Києві, або може когось запросити на засідання у самій столиці, дзвоніть мені:
(097) 26 36 815.

Чому справа ділянки матері Пеліпаса у лісі на «Маяку»
повернута Вищим спецсудом на новий розгляд до районного суду

Справа реально знакова, бо перша, що попала у Верховний суд після розгляду у Вищому спеціалізованому суді. І дивно, що мене як «третю особу» навіть не повідомили про розгляд. Я взнав майже випадково", - пише член Тимчасової комісії щодо перевірки законності відведення земельних ділянок громадянам для будівництва приватних житлових будинків в районі вул. Мендєлєєва у Корабельному районі м. Миколаєва, затвердженого Рішенням Миколаївської міської ради № 62/54 від 24.06. 2014 р., Ігор Дерев’янко.

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Слава
Слава

почему наши народные избранники - муму?

Село
Село

наверное потому, что мы - стадо.

andre
andre

Спалить там все [censored]

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: