Общество

Кому саме і де у Корабельному районі планувалося на сесії міськради відмовити у розміщенні торгових «будок»

На VIII сесію Миколаївської міськради, що відбулася 29 вересня, був винесений проект рішення «Про відмову в укладанні договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасових споруд (груп тимчасових споруд) для провадження підприємницької діяльності  на території міста Миколаєва».

В проекті рішення зазначається, що розглянувши звернення суб’єктів господарювання, відповідно до глави 16 Земельного кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  рішення Миколаївської міської ради від 14.02.2013 № 25/19 «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 26.01.2012 № 14/16 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Миколаєва», керуючись ст. ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила відмовити в розміщенні тимчасових споруд (груп тимчасових споруд) для провадження підприємницької діяльності за 74-ма адресами.

Депутаты «Оппоблока» сорвали сессию горсовета,
не захотев голосовать за отказ в размещении новых «будок»

Серед них у Корабельному районі:

— ФОП Марчишиній Тетяні Леонідівні планувалося відмовити в розміщенні тимчасових споруд за адресами:

— по вул. Металургів, 32 (площею 30 кв.м),

— по вул.Генерала Попеля, біля будинку № 170 (площею 30 кв.м),

— по пр. Богоявленському (Жовтневому), біля будинку № 313 (площею 30 кв.м)

двох тимчасових споруд (площею по 20 кв.м кожна) по вул. Генерала Попеля,  біля будинку №  235.

Ці пункти рішення були розглянуті на засіданні постійної комісії міської  ради з питань містобудування,  архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (протокол від 22.02.2016 № 4),  на якому рекомендовано погодити відмову та винести це питання на розгляд міської ради.

— ПП «Будтехресурс» планувалося відмовити в розміщенні тимчасової споруди площею 16,5 кв.м у складі зупиночного комплексу по вул. Знаменській, біля будинку №37.

Підстава: висновок управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради   від 11.04.2016 № 17-4358.

Раніше цей пункт було розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 09.09.2013 №100,  на якому рекомендовано погодити місце розташування  та винести це питання на розгляд міської ради.

— ФОП Білоножку Олександру Вікторовичу планувалося відмовити в розміщенні тимчасової споруди площею 9,5 кв.м  по вул. Знаменській, біля будинку №37.

Підстава: висновок управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради   від 11.04.2016 № 17-4121/2.

Раніше цей пункт було розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.09.2014 №132,  на якому рекомендовано погодити  місце розташування та винести це питання на розгляд міської ради.

— ФОП Кавелашвілі Джиншері Борисовичу планувалося відмовити в розміщенні тимчасової споруди площею 30 кв.м по пр. Корабелів, біля будинку № 11.

Цей пункт було розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради  з питань містобудування,  архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, протокол від 24.05.2016 № 12,  на якому рекомендовано погодити відмову та винести це питання на розгляд міської ради.

«Не пустить на самотек».
Дела земельные в районе Корабельном

Але, як вже повідомлялося, щодо цих питань на сьогоднішньому засіданні сесії міськради голосування не відбулося, оскільки після розгляду проекту рішення про відмову в установці вищезазначених та інших тимчасових споруд (МАФів) в Миколаєві, коли мер Олександр Сєнкевич поставив це питання на голосування, то частина депутатів з фракції «Опозиційного блоку» витягли свої картки з електронної системи голосування, після чого сесія стала неповноважною. В результаті мер закрив сьогоднішнє пленарне засідання, пообіцявши про дату наступного (на якому розглянуть і вищезазначений проект рішення) оголосити додатково.

Тег

Связанные статьи

6 комментариев

  1. ппц. я скоро начну уважать оппоблок. на**ера загаживать все проходики этими коробочками? за которыми потом делают туалеты?! пизнессмены мля. хоть одна падла бы отремонтировала дорожку между остановкой Артема и Авалем. Бетон повыворачивало, ночью темень — нет освещения. А ближе к зиме — будет темно уже в 3 часа дня. Ладно арендаторы не будут делать ничего, но собственники этих куриных коробочек не думают, что улучшив дорожку — увеличится поток людей? Нет правил — делай что хочу. Ну ладно сразу нет денег, но вообще, сколько так оно будет продолжаться? уже 20 лет точно прошло — и район напоминает панораму военных действий. В парке рынка стоят палатки, а ночью свет только возле них. За что они аренду тогда платят там? Чтоб алкашня из этих палаток пользовалась возможностью напасть в темноте и сдымить в любом направлении? Дикая глушь короче. Поселение застывших во времени.

    1. А за шо уважать этих опозиционеров? Поняли что вопросы за которые они взяли капусту не пройдут, и сорвали сессию. Кто такая пани Марчишина, шо ей надо аж пять объектов? За какие заслуги она пять будок поставит? А Кавелашвили своими овощами и арбузами весь тротуар завалил, еще и будку ему давай. [censored] Пусть расскажет как он заранее договорился и спилил тополя в школе 33 под будущую будку. В горах пусть мандаринами торгует.

  2. Значит простому народу нельщя, а миллионерам можно везде, даже под капитальное строение как например в центре посредине дороги под замком, где дикси барбекю было. Им можно все и везде, а как нам так архитектура не разрешает.

  3. А у людей спросили кто в этих будках скупляется,надо они или нет? Они решили убрать! А покупателям нравится-там дешевле и все свежее. Ихние супермаркеты уже на каждом углу повыстраивали и им можно,с них денег можно больше срубить,а с этих будочек что взять,мелко плавают,не тот размах. Кому то они сильно мешают свой бизнес проталкивать!!!

      1. Эти будки не от хорошей жизни. Отсутствуют современные рабочие места. Малоэффективная торговля бросовым товаром заполонила Украину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close