Происшествия

У Миколаєві за один день провели обшуки в 14 гральних закладах

Слідчим відділом управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Миколаївської області у ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 203-2 КК України), 20.09.2016 спільно з оперативними співробітниками управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України проведено 14 санкціонованих судом обшуків за адресами надання послуг у сфері грального бізнесу, розташованих у місті Миколаєві.

Під час обшуків вилучено:

— Понад 100 одиниць комп’ютерного обладнання, яке надавало можливість доступу до азартних ігор на комп’ютерних симуляторах, обов’язковою умовою участі в яких є сплата гравцем грошей. У результаті цих азартних ігор учасник міг як отримати виграш (приз) у будь-якому вигляді, так і не отримати його залежно від випадковості;

— Документи, чорнові записи, що можуть свідчити про протиправну діяльність та інше майно тощо.

Досудове розслідування триває.

Прокуратура області і надалі займатиме послідовну принципову позицію щодо протидії незаконному зайняттю гральним бізнесом з суворим дотриманням вимог закону.

Довідково: санкція частини 1 статті 203-2 КК України передбачає покарання у виді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Нагадаємо, ми писали: «Прекратите этот беспредел!», — николаевец не верит, что правоохранители не знают о работе залов игровых автоматов

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
3 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
...

Надолго ли?

Арнаут Слесаревич

Привет тролляка пятиканальная, разминаешся? Как живешь диванный борец за мздобульные ценности, доллары своевременно платят?

...

Так точно

Реклама на сайте
Back to top button