Экономика

Близько 800 млн грн сплатили за січень-серпень до бюджету платники податків Інгульського та Корабельного районів

ДПІ у Ленінському райони м. Миколаєва за результатами вжитого комплексу організаційних і практичних заходів із розширення бази оподаткування протягом січня-серпня 2016 року забезпечено стабільне наповнення державного та місцевих бюджетів.

Так, юридичні та фізичні особи-підприємці Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва сплатили до зведеного бюджету 785,1 млн. грн. податкових платежів. Зокрема, державний бюджет отримав 307,3 млн. грн.,  до місцевих бюджетів надійшло 477,8 млн. гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року досягнуто позитивну динаміку надходжень до державного бюджету — додатково забезпечено 80,6 млн. гривень. За  вісім місяців 2016 року до місцевих бюджетів мобілізовано на 150,3 млн. грн. більше, ніж в 2015 році. Значну частину надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи з фізичних осіб – 259,5 млн. грн., плата за землю – 78,3 млн. грн., єдиний податок – 51,0 млн. гривень.

Крім цього, за січень-серпень 2016 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в загальній сумі 204,8 млн. гривень.

Досягненню значного рівня находжень до бюджету сприяє висока податкова культура платників, проведення заходів з детінізації, вдосконалення системи адміністрування податків та розширення спектру сервісних послуг.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама на сайте
Back to top button