270x77
270x77

Ветерани АТО стануть лідерами місцевих змін у Миколаєві

Школа Державного управління запускає в Миколаєві новий проект. Цій події був присвячений  День відкритих дверей під гаслом: «Ефективне врядування: як стати лідером місцевих змін»,  що відбувся убізнес-центрі «Олександрівський».

Мета проекту – запровадження системних змін та перезавантаження влади. Ця навчально-проектна програма  об'єднає представників влади, бізнесу та громадських активістів у вирішенні спільних проблем. Наприкінці курсу учасники тренінгу мають запровадити та реалізувати суспільний проект, - повідомляє прес-служба Миколаївської філії Української асоціації інвалідів АТО.

Презентацію програми провела керівник проекту #ШДУ Вікторія Куць.

Участь у заняттях  безкоштовна, але відбір потенційних кандидатів досить суворий: необхідно заповнити анкету та пройти співбесіду. Під час презентації були названі п’ять перших курсантів, що відповідають усім необхідним критеріям.

Як зазначила керівник проекту, учасникам АТО та членам «Української асоціації інвалідів АТО» надаватимуться преференції під час відбору.

« Наша мета – зробити ветеранів найбільш прогресивною частиною сучасного суспільства, його рушійною силою», - каже директор Миколаївської філії Української асоціації інвалідів АТО Ілля Шполянський.

Для бажаючих взяти участь у програмі учасників АТО та інвалідів, оплачуватиметься обід під час занять, а для мешканців районів області – проїзд до міста.

Як відомо, зміни в суспільстві починаються зі змін особистості, тож за результатами навчання місто отримає справжніх лідерів, здатних запровадити реальні зміни, - впевнені ініціатори проекту.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
МАКСИМ
МАКСИМ

МОЛОДЦІ!ГАРНА ІДЕЯ І ПЕРСПЕКТИВНА, ЩО НАРАЗІ НАДЗВИЧАЙНО АКТУАЛЬНА!ТА ОСЬ ТІЛЬКИ,ДРУЗІ,ЗВЕРТАЙТЕ УАГУ НА ПРАВИЛА ОРФОГРАФІЇ!!!ДУЖЕ ОБРАЗНО,ЩО ТАКІ СЛОВА ПИШЕТЕ БЕЗГРАМОТНО: "ЗАЙНЯТЬ" - ТРЕБА ПИСАТИ "ЗАНЯТЬ".
Участь у зайняттях безкоштовна, але відбір потенційних кандидатів досить суворий: необхідно заповнити анкету та пройти співбесіду. НЕ ПОГОДЖУСЬ ІЗ СУВОРІСТЮ КРИТЕРІЇВ (ЯКИХ АЖ ДВА!) НА ВІДБІР ПОТЕНЦІЙНИХ КАНДИДАТІВ.
А ТАК - ДУЖЕ КРЕАТИВНО ТА ГАРНО!!!!

МАКСИМ
МАКСИМ

"УАГУ" ТРЕБА ПИСАТИ З БУКВОЮ "В" - МАШИНАЛЬНО ЗРОБИВ ПОМИЛКУ!ПРОБАЧТЕ!)

Слесарь ЖКП 22
Слесарь ЖКП 22

Дай Бог щоб з цієї ідеї вийшло щось путнє. А на предмет помилок , то це ще не найгірший варіант тексту . І , перепрошую , мабуть Ви хотіли написати "ОБРАЗЛИВО" а не "ОБРАЗНО" , хоч українською правильно було б написати "ПРИКРО" . Вивчайте українську , це цікаво та корисно . 🙂

Село
Село

Не дай Бог!

спикер
спикер

Значит будут мочить всех на кого фас скажут? Предлагаю начать с Ентина и Сенкевича.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: