Общество

Власникам житлового та нежитлового нерухомого майна

ДПІ у Ленінському районі (правонастуник ДПІ у Корабельному районі) м. Миколаєва  нагадує, що відповідно до п.п.266.7.3 п.266.7 ст.266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

— об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

— розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

— права на користування пільгою із сплати податку;

— розміру ставки податку;

— нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Шановні власники житлового та нежитлового нерухомого майна, зареєстровані на території Інгульського та Корабельного районів міста Миколаєва! З метою проведення звірки даних звертайтеся до ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 1/1, каб.15, телефон для довідок (0512) 23-21-62.

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button