Общество

У Вітовському районному центрі зайнятості проконсультували осіб з обмеженими фізичними можливостями

Професійна діяльність завжди є однією з основних сфер самореалізації людини. Вона дає шанс задовольнити свої матеріальні і духовні потреби. Але якщо людина має обмежені фізичні можливості, то як вона може самостійно добитися власного добробуту і положення в суспільстві? Людям з інвалідністю необхідна допомога, підтримка, кваліфікована порада при вирішенні питання працевлаштування. Трудова діяльність для такої людини є можливістю забезпечити своє існування, приєднатися до суспільних цінностей, реалізувати свої здібності.

Система заходів соціального захисту, встановлена законом, створює передумови для соціальної адаптації інвалідів та інтеграції їх в суспільстві. Відповідно до нормативних актів Державна служба зайнятості сприяє працевлаштуванню інвалідів, які до неї звертаються, та пропонує їм робочі місця.

Саме з цього приводу  у Вітовському районному центрі зайнятості 25 серпня 2016 року було проведено профконсультаційний захід для осіб з обмеженими фізичними можливостями під гаслом «Відчуй себе впевнено». В семінарі брали участь 7 безробітних, які знаходяться на обліку. Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг – Савун І. О. проінформувала про попит робочої сили  на ринку праці сьогодні та вільні робочі місця для осіб з інвалідністю . Також до семінару був залучений соціальний парнер —  Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вітовського району. Психолог — Ляховець В. А. звернула увагу на соціальну адаптацію осіб з інвалідністю в цілому в суспільстві, навчила відчувати себе впевнено на робочому місці, провела індивідуальні співбесіди та відповіла на питання, які цікавили безробітних.

Широка інформованість, індивідуальний підхід, постійна турбота, особлива увага й підтримка – ось основне у непростій справі соціальної реабілітації людей з інвалідністю. Вітовський районний центр зайнятості й надалі буде проводити семінари для осіб з обмеженими фізичними можливостями та залучати соціальних партнерів у сприянні працевлаштуванню осіб з інвалідністю.

vitovska.mk.gov.ua

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама на сайте
Back to top button