Общество

Мешканці Кульбакіно із задоволенням приймали виступаючих артистів, а також самі могли брати участь у святковій програмі

 

У Кульбакіно за підтримки управління з питань культури та охорони культурної спадщини та за участю Кульбакінського будинку культури 23 серпня відбувся святковий концерт на честь Дня Прапора України та Дня Незалежності України.

Активно приймали участь в організації та проведені святкової програми місцеві депутати міськради, які допомогли призами та солодощами для учасників та відвідувачів. На концерті було справжнє свято — повідомляють працівники Кульбакінського будинку культури.

DSCN5263

Крім виступів творчих колективів БК, також було багато конкурсів та змагань, які проводились за участю Козацької громади Корабельного району. Мешканці Кульбакіно з великим задоволенням приймали виступаючих артистів, а також самі могли брати участь у святі.

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
2 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Порт

Клиндух там принимал участие?

Ротфронт

Пока власти не перестанут воровать деньги, спуская их на всяких уличных идеологических акциях ( плюс переименования всея страны), как при Советском Союзе, результат будет одинаковым- в облущеных стенах за выступающей самодеятельностью под руководством великого вождя и правительства. Зато под идеологические песни и речевки стада. История повторяется по кругу на глазах изумлённого всего мира, хотя им всем тоже безразлична судьба людей, населяющих Украину.

Все эти лозунги с Советских времён почти не меняются
Слава
Ура
Светлое будущее будущим поколениям

1937год- 2017год
Год репрессий над неугодными. Смотрите скоро на экранах.

Реклама на сайте
Back to top button