Мешканці Кульбакіно із задоволенням приймали виступаючих артистів, а також самі могли брати участь у святковій програмі

 

У Кульбакіно за підтримки управління з питань культури та охорони культурної спадщини та за участю Кульбакінського будинку культури 23 серпня відбувся святковий концерт на честь Дня Прапора України та Дня Незалежності України.

Активно приймали участь в організації та проведені святкової програми місцеві депутати міськради, які допомогли призами та солодощами для учасників та відвідувачів. На концерті було справжнє свято - повідомляють працівники Кульбакінського будинку культури.

DSCN5263

Крім виступів творчих колективів БК, також було багато конкурсів та змагань, які проводились за участю Козацької громади Корабельного району. Мешканці Кульбакіно з великим задоволенням приймали виступаючих артистів, а також самі могли брати участь у святі.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Порт
Порт

Клиндух там принимал участие?

Ротфронт
Ротфронт

Пока власти не перестанут воровать деньги, спуская их на всяких уличных идеологических акциях ( плюс переименования всея страны), как при Советском Союзе, результат будет одинаковым- в облущеных стенах за выступающей самодеятельностью под руководством великого вождя и правительства. Зато под идеологические песни и речевки стада. История повторяется по кругу на глазах изумлённого всего мира, хотя им всем тоже безразлична судьба людей, населяющих Украину.

Все эти лозунги с Советских времён почти не меняются
Слава
Ура
Светлое будущее будущим поколениям

1937год- 2017год
Год репрессий над неугодными. Смотрите скоро на экранах.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: