kloomba

Будьте обережні на воді! За один день в Миколаєві потонуло 2 чоловіка

На вулиці спекотна погода, тому люди шукають прохолоди біля води. По-перше, відпочивати на узбережжі моря, річки або ставку – приємно, а по-друге - це корисно для здоров’я. Поряд із цим не всі замислюються над таким обов’язковим фактором, як безпека. Вживають алкогольні напої під час відпочинку, а потім йдуть купатись, залишають без нагляду малолітніх дітей, запливають далеко від берега, переоцінюючи свої можливості. Ця безвідповідальність, несерйозне ставлення до свого життя призводить до непоправних наслідків. Яскравим прикладом цього є той факт, що тільки за минулу добу на воді загинуло 2 людини, а від початку року вода забрала 30 життів і 2 з них дитячі.

Так, 27 липня до оперативно-диспетчерської служби Головного управління ДСНС України у Миколаївській області від співробітників поліції надійшло повідомлення про факти загибелі людей у водній акваторії Бузького лиману. Випадки трапились поблизу с. Велика Корениха та у Інгульському районі м. Миколаєва. Загиблим чоловікам було 30 – 35 років. Тіла загиблих (без ознак насильницької смерті) доставлені до судмедекспертизи м. Миколаєва.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області попереджає! Шановні громадяни, ваша особиста безпека, в першу чергу, залежить від вас самих, адже необдумані дії можуть призвести до трагічних наслідків. Бережіть себе та життя близьких вам людей! В екстреному випадку телефонуйте за номером «101»!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: