270x77

До Миколаївщини надійшла вакцина для профілактики сказу

Миколаївщина отримала 2800 доз вакцин для профілактики сказу «РАБІПУР®РСЕС антирабічна вакцина В.Р.», які в рамках міжнародних закупівель придбані Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти держбюджету 2015 року, та 20 доз вакцини «Анатоксин».

«Умирать будем тихо»: укушенная бродячей собакой жительница Николаева жалуется на бездействие властей

Умови збереження перевірили під час робочого візиту до обласної бази спеціального медичного постачання начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста, заступник начальника Наталя Кравцова та обласний позаштатний дитячий імунолог Тетяна Оскіна.

З умовами зберігання вакцин, що надійшли, роботою наявного обладнання ознайомив директор обласної бази спеціального медичного постачання Денис Янковський.

Маргарита Олександрівна відзначила задовільні умови збереження вакцин, професійність працівників закладу. Вона поспілкувалась з колективом, ознайомилась з питаннями, що потребують вирішення, потреби закладу та намічені шляхи подальшого вдосконалення роботи обласної бази спеціального медичного постачання.

Найближчим часом буде проведено розподіл отриманих доз вакцин до закладів охорони здоров’я, - повідомляє облздрав.

Вакцина для профілактики сказу не є плановою, а показана лише тим людям, які безпосередньо були покусані тваринами, та яким лікар призначив курс профілактичних щеплень проти сказу.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Арнаут
Арнаут

Некоторым ватным комментаторам прописавшимся на Корабелов.инфо как штатные говноразбрасыватели путлера не помешает уколоть такую вакцину.

Хе-хе
Хе-хе

Комиссарам и ему подобным эта вакцина уже не поможет. Они неизлечимы. 😀 😀 😀

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: