Общество

Двох сільських голів-корупціонерів з Вітовського району оштрафували кожного аж на 1,7 тис. грн.

Органами прокуратури Миколаївщини постійно вживаються заходи щодо притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Так, за результатами судового розгляду складених Миколаївською місцевою прокуратурою № 2 та органами Націполіції в області протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч.1 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), визнано винними двох голів сільських рад Вітовського району.

У суді доведено, що вказані особи, всупереч чинному антикорупційному законодавству, не повідомили сільську раду про наявність реального конфлікту інтересів та проголосували за преміювання себе.

Постановами суду голів сільських рад визнано винними у вчиненні вказаних адміністративних корупційних правопорушень та накладено стягнення у виді штрафу у розмірі 1700 грн кожному, повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Довідково
Відповідно до вимог п.2 ч.1 ст.28 Закону України «Про запобігання корупції» — особи, на яких поширюється дія цього закону, у тому числі і депутати місцевих рад, зобов’язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі — Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама на сайте
Back to top button