kloomba

За перше півріччя 2016 року в Корабельному районі виникло більше 80 пожеж. У ДСНС розповіли, де саме і чому

За перше півріччя 2016 року в Корабельному районі виникло 83 пожежі (2015 року — 70 пожеж; збільшення на 18,5%), з них пожеж "в житловому секторі" - 27 (2015 рік - 25; збільшення на 8%), пожеж на транспорті - 1 (2015 рік - 6 пожеж; зменшення на 83,6%), на відкритих територіях - 52 (2015 рік - 36; збільшення на 44,4%) та на об'єктах - 1 (2015 рік - 3; зменшення на 66,6%).

Внаслідок пожеж загинуло 0 осіб (у 2015 р. - 3 особи).

Лише в червні місяці на території Корабельного району м. Миколаєва виникло 26 пожеж.

Причинами пожеж стали: необережне поводження з вогнем - 63 випадки, підпал - 2 випадки, коротке замкнення електромережі - 7 випадків, необережність під час куріння - 5 випадків, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів - 4 випадки, порушення правил пожежної безпеки при проведенні вогневих та електрозварювальних робіт - 1 випадок, пустощі дітей з вогнем - 1 випадок.

У зв'язку з стійкою посушливою погодою постійно виникають пожежі сухої трави на відкритих територіях та існує велика ймовірність виникнення пожеж у лісових масивах. Прикладом є пожежі, які виникають на всій відкритій території Корабельного району.

Основними місцями виникнення пожеж є: відкрита територія за ТЦ «Епіцентр», відкрита територія за межами та в межах мікрорайону Кульбакино, відкрита територія за межами та в межах мікрорайону Балабанівка, стихійні сміттєзвалища в мікрорайоні Широка Балка.

Корабельним РВ ГУ ДСНС України у м місті Миколаїв постійно проводяться: рейди у лісних масивах, в місцях масового відпочинку людей, в житловому секторі; акції, що пов'язані з висвітленням правил пожежної безпеки; розповсюджуються листівки та проводяться інструктажі щодо додержання правил пожежної безпеки.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: