Экономика

На скільки підприємці Корабельного та Інгульского районів поповнили місцевий та державний бюджети за січень-травень 2016 р.

Державною податковою інспекцією у Ленінському районі м. Миколаєва протягом січня-травня 2016 року забезпечено стабільне наповнення державного та місцевих бюджетів.

Так, юридичні та фізичні особи – підприємці Інгульського району сплатили до зведеного бюджету 331,6 млн. грн. податкових платежів, зокрема, державний бюджет отримав 130,7 млн. грн.,  до місцевого бюджету надійшло 200,9 млн. гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року вдалося забезпечити позитивну динаміку надходжень до державного бюджету, додатково забезпечено 24,5 млн. гривень. За п’ять місяців 2016 року до місцевого бюджету мобілізовано на 67,0 млн. грн. більше, ніж в 2015 році. Значну частину надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи з фізичних осіб – 118,4 млн. грн., плата за землю – 29,8 млн. грн., єдиний податок – 22,1 млн. гривень.

За січень-травень 2016 року юридичні та фізичні особи — підприємці Корабельного району сплатили до зведеного бюджету 136,7 млн. грн. податкових платежів, зокрема, державний бюджет отримав 54,4 млн. грн.,  до місцевого бюджету надійшло 82,3 млн. гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року вдалося забезпечити позитивну динаміку надходжень до державного бюджету, додатково забезпечено 20,4 млн. гривень. За п’ять місяців 2016 року до місцевого бюджету мобілізовано на 25,9 млн. грн. більше, ніж в 2015 році.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва зазначає, що одними з головних умов досягнення значного рівня надходжень є сумлінне виконання громадянами конституційного обов’язку – добровільної сплати податків; вдосконалення системи адміністрування податків і зборів; впровадження електронних сервісів.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва 
ГУ ДФС у Миколаївській області

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button