За втручання прокуратури суд скасував незаконну реєстрацію 157 га земельної ділянки акваторії Бузького лиману

 

Одеський апеляційний адміністративний суд погодився з позицією прокуратури Миколаївської області, що реєстрація земельної ділянки акваторії Бузького лиману площею 157 га вартістю майже 1,7 млн грн проведена державним кадастровим реєстратором з порушенням вимог діючого законодавства.

Через Корабельный район будет дополнительно проходить 7 млн т грузов - семья "регионалов" Фалько строит портовый терминал

 

Так, державну реєстрацію земельної ділянки, яка відводиться в оренду товариству, здійснено за відсутності позитивного висновку державної експертизи землевпорядної документації про погодження проекту землеустрою.

Реагуючи на порушення, прокуратура звернулась до Миколаївського окружного адміністративного суду з позовом в інтересах держави про визнання протиправними дій державного кадастрового реєстратора та зобов’язання вчинити певні дії, який задоволено в повному обсязі.

Суд отменил незаконную регистрацию земли, выданной Мериковым
семье "регионала" под строительство порта в Галициново

Одеським апеляційним адміністративним судом рішення суду першої інстанції залишено без змін, апеляційну скаргу товариства – без задоволення.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
,Паша
,Паша

Видать мало "занесли".........

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: