Прощання з Віталієм Крапивою відбудеться 18 червня в Миколаївській обласній державній адміністрації

 

Нагадаємо: 15 червня 2016 року на 68-му році пішов з життя Віталій Петрович Крапива, один з найавторитетніших керівників підприємств морської галузі, Заслужений працівник транспорту України, Почесний працівник морського флоту СРСР, Почесний працівник морського і річкового транспорту, кавалер ордена «За заслуги» І, ІІ і ІІІ ступенів, Почесний працівник ММФ.

З 1992 року, протягом 19 років Віталій Петрович очолював Спеціалізований морський порт «Октябрьск». Під його керівництвом порт тричі отримував пам'ятні знаки «Золота тонна» Національного морського рейтингу України за досягнення рекордних показників вантажообігу, регулярно покращуючи свої показники.

В результаті реорганізації портової галузі Віталій Крапива в червні 2013 року був призначений Першим заступником начальника адміністрації Спеціалізованого морського порту «Октябрськ».

Це була людина високих моральних принципів: завжди ввічливий і чуйний в стосунках з колегами. Енергійність, інтелігентність, і спокій Віталія Петровича завоювали незаперечну довіру і глибоку повагу колег. Його слово було беззаперечним авторитетом для всіх.

Трудові колективи адміністрації Спеціалізованого морського порту «Октябрськ» та ДП «СМП Октябрьск» висловлюють свою скорботу і щире співчуття родині Віталія Петровича Кропиви, рідним, близьким, друзям.

Прощання з Віталієм Петровичем Крапивою відбудеться 18 червня з 10.00 до 12.15 в Миколаївській обласній державній адміністраціїза адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22.

Про це повідомили в ДП "АМПУ".

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Елена
Елена

У порта появился Ангел Хранитель

123
123

Иди выкинь свой мозг...

11111
11111

О таких придурках как ты так отзываться хорошо не будут

простой человек
простой человек

Почему выкинь мозг-так и есть ангел хранитель, человек работал до последнего-Великий человек, таких руководителей сегодня единицы. Виталий Петрович отдал себя работе. Вечная память ему.
Семье-соболезнование, большая утрата, правда.

Рабочий НГЗ
Рабочий НГЗ

Да много людей ещё при его жизни говорили что он хороший руководитель был

Таня
Таня

Семье соболезнования!Он был хорошим человеком..отдавал себя работе,своему делу,своему порту..даже в худшие времена под его крылом люди жили,а не существовали..Пусть земля ему станет пухом!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: