Общество

Патрульні відвідали табір у ДЦ позашкільної роботи Корабельного району

Протягом трьох днів патрульні Миколаєва відвідали чотири шкільні табори. Вони побували у Миколаївському муніципальному колегіумі, школах №№ 65 та 40, а також у Дитячому центрі позашкільної роботи Корабельного району, повідомили в УПП м.Миколаєва.

Нижче розповідь про зустріч, яка відбувалась у Дитячому центрі, очима Елеонори Удовінчук, вихованки гуртку «Школа журналістики», яка була на ній присутня:

«14 червня представники патрульної поліції Миколаєва завітали до дитячого табору відпочинку «Зоряний шанс» Дитячого Центру (ДЦ) позашкільної роботи Корабельного району. Все почалося з того, що Марія Борисівна Полупанова, керівник гуртка «Школа журналістики», гостинно зустріла біля входу трьох поліцейських: Олександра Горпинича, Оксану Казар’ян, та Олександра Боднар. Як тільки вони зайшли, я згадала, що ми вже знайомі, адже вихованці гуртка «Школа журналістики» були з екскурсією в Управлінні патрульної поліції Миколаєва, окрім того представники цієї правоохоронної організації приїздили до ДЦ.

 

У великій актовій залі ДЦ поліцейські почали з запитання до дітей: «Чим відрізняється літо від навчального року?» І хлопчики та дівчатка відповідали, що літом вони відпочивають, а протягом навчального року ходять до школи. Та якщо в школі за них відповідають наставники, то влітку дітвора здебільшого відповідає сама за себе. Розмовляли про дотримання правил дорожнього руху, як з боку пішоходів, так і з боку водіїв та поліцейських.

Далі діти показували як вірно переходити дорогу на спеціальному килимку, який патрульні привезли з собою. Він відображав пішохідну «зебру». Поліцейські також показали дітям дорожні знаки та розповідали, що вони означають. Наприклад, якщо на знакові є червоне коло, це означає заборону, а червоний трикутник це попереджувальний знак.

 

Сподобалось мені і те, поліцейські викликали декілька дітей і разом з ними розігрували різні ситуації на дорозі, і показували як правильно себе вести, щоб бути в безпеці. В кінці зустрічі патрульні подарували всім дітям книжки «1000 та 1 поворот» про правила безпеки дорожнього руху.

 

А ще подарунком для дітей стало те що, гості з поліції дозволили буквально обстежити патрульну поліцію. Діти фотографувалися за кермом та в салоні автомобіля, говорили в підсилювач звуку, натискати різні кнопки. Одним словом, візит з патрульної поліції хлопчикам та дівчаткам сподобався та запам’ятався. Ми сподіваємось, що патрульні поліцейські ще не раз до нас завітають».

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
1
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x