ОбществоПолитика

Лиманівська та Галицинівська сільради об’єднуються

Сьогодні, 25 травня, під час сесії Лиманівської сільської ради на розгляд депутатів було винесено питання про надання згоди на пропозицію щодо об’єднання від Галицинівської сільської ради.

Розглянувши пропозицію, 10 з 13 присутніх депутатів (всього депутатів в Лиманівський сільській раді — 14) проголосували за прийняття рішення про надання згоди на об’єднання, двоє були проти, один утримався, — повідомляє сайт Жовтневого району.

Присутній голова Жовтневої райради Ігор Матвєєв запевнив депутатів, що жалкувати про прийняте рішення в майбутньому нікому не доведеться. Процес об’єднання повинен позитивно вплинути на подальший розвиток територіальної громади.

Сільський голова Наталія Панашій подякувала депутатам за зроблений вибір.

Связанные статьи

12 комментариев

 1. Считаю подобные объединения оправданными из-за близкости сел. Но есть села ( перимущественно на востоке и северо- востоке Витовского района где села на расстоянии 10-12 км друг от друга , в сельсовет не наездишься.

 2. Можно было бы еще и Прибугское добавить, меньше стало бы администрации, а то в каждом селе местный урядник со свитой.

  1. Власть должна быть ближе к людям . Укрупнение хорошо для экономии бюджета , но не всегда укрупнение благо . Сельский голова будет обустраивать центральную усадьбу а окрестные села получат дулю , так было всегда . Второе — ФАПы ( Фельдшердско-акушерские пункты) , перенесут в главное село а с окрестных сел старики и беременные останутся без медпомощи . Нужно иметь деньги , и здоровье чтоб ездить каждый день за 8-10 км на уколы в соседнее .

   1. В принципе ФАПы должны остаться в селах, а вот контору нужно в центральной усадьбе одну на всех, все равно ведь с каждого села будет представитель.

  2. Щоб об’єднатись з Прибузьким, треба організувати регулярне транспортне сполучення (15 км). Від Галицинового до центру (сільрада) с. Лимани треба їхати автобусом №114 — 10 грн в обидва кінця, а з Лупаревого до Лиман тим самим автобусом в обидва кінця 2 грн. Де ж тут раціональне рішення питання? До речі, Панашій — нікчема!!! тож, ні з чого радіти.

  3. В эту громаду будут объединены четыре сельсовета, так по крайней мере планируется, в т.ч. галициновская, прибузкая, лимановская и украинковская, центр будет в галициновке

 3. И что такой представитель без денег может ? Это называется — «оптимизация» села , а когда же будет оптимизация аппарата президента , министерств и Верховной Рады ?

 4. Умирает село. Умирает Украина.Так сгоняют людей с земли. Сюда скоро придут новые хазяйва.

  1. Вы конечно как всегда утрируете , но доля правды в Ваших словах есть . Проблема действительно существует в первую очередь с малыми селами. Малые села в которых живет 50 — 100 человек действительно умирают и это правда . Процесс оптимизации запущенный еще при Януковиче успешно подхватила «новая» власть . Тенденция закрытия малокомплектных школ — одна из предпосылок ускорения этого процесса. Программа «школьный автобус» не решает проблему . Ведь зимой из-за отсутствия расчистки дорог от снега такие дети неделями будут сидеть дома . Родители будут искать возможность переселится в села покрупнее , туда где есть школа и хоть какой -то заработок. Следственно молодые люди детородного возраста начнут покидать такие села. Поэтому к сожалению вопросов больше чем ответов.

 5. Нікчема — Панашій! Вона це довела і ще не один раз доведе. Щодо вас — я ні слова поганого не сказала, тим більше, відносно вашого рішення. В моєму коментарі була лише відповідь на «приєднати Прибузьке». Я не проти приєднання хоч усього району, та чи є в тому резон (повторювати про ціни на транспорт для ідіотів не буду)?
  А судячи з вашого коментаря, то «ви» або сама Наталя, або один з тих, хто не може дати ладу такому селу. Ви хочаб умовте селян допомогти упорядкувати території цвинтарів, особливо на Лиманській — на той паркан для померлих огидно дивитись! Ви що думаєте, що вони втечуть? Чи ви не бачите як заросло колишнє пасовисько на краю села колючками (цікаво, чи не Наталії Панашій брату розпаювали ті ферми і пасовиська?). Чи можливо то так і треба, щоб корови срали у річку й на березі а дітям гидко було підійти до річки, не кажучи вже про літнє купання? — важко організувати поїлку як при в’їзді у село? А пояснити людям, що прилегла до будинків територія повинна бути упорядкована, а кущі й дерева не повинні заважати на стежках і тим паче на дорогах?! Натомість ви визначаєте перед Пасхою «гарне подвір’я» а на мури, які забудовують захоплюючи частину вулиць ви не зважаєте! Чи ви забули у минулорічний снігопад яку вулицю !єдину! розчистили до сільради і як всі цим були обурені, тільки в очі побоялися сказати? Чи може не Панашій злила адреси тих вуличних депутатів, які боролися проти грошової політики на автобуси 114 маршрута Інги Шаповалової і потім братки погрожували тим депутатам, «нагадуючи» де живуть чи навчаються їхні діти?! Чи може не Панашій повинна була сказати МГЗ — не сипте порох на дороги замість щебню й до того ж відповідний прошарок!? Чи не Панашій сьогодні головний сепаратист мАсковскага патріархату, це в той час, коли вона «вітає» у Лупаревому демобілізованих бійців!? Чи не Панашій повинна контролювати порядок біля сільради і заборонити існування генделиків у себе під носом (ой, а чи не з тих генделиків її підгодовують?)!? Чи не Панашій повинна руба вирішити питання з аптекою на селі, бо те аптечне «Бог зна шо» ніколи не працює, а у ФАПі аптеки немає!!!?
  Все це елементарні речі, які повинні контролювати «ви» тобто голова і депутати!!!
  Тож не я нікчема, а «голова і ви». Тому що одразу відреагували саме на цю фразу за принципом «згадай про гімно — ось і воно» тобто «хто згадався, той і обізвався».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button