Общество

З 8 червня поновлює роботу санаторій-профілакторій «Перемога» в Корабельному: лікування з будь-якої дати на будь-який термін

До уваги мешканців міста Миколаєва та Миколаївської області!

З 08.06.2016 р. поновлює роботу санаторій-профілакторій «Перемога» — оздоровниця Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яка розташована на території м. Миколаєва в мальовничому місці: в сосновому бору на березі Дніпро-Бузького лиману, далеко від промислових підприємств і проїжджої частини.

Санаторій-профілакторій — це найкраще місце для тих, хто має бажання покращити стан свого здоров’я, адже заклад має 30-річний досвід. Потужна лікувальна база, наявність висококваліфікованого медичного персоналу дозволяє проводити лікування осіб із захворюваннями органів дихання, ЛОР-органів, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, периферичної та центральної нервової системи, хвороби шлунково-кишкового тракту, проводиться соціально-психологічна та медична реабілітація учасників АТО.

Якщо вам потрібно пройти курс реабілітації після перенесених захворювань, якщо ви маєте хронічні захворювання або бажаєте зміцнити імунітет, відновити життєві сили, ви маєте можливість придбати:

—  путівку за повну вартість для дорослого або для дорослого та дитини (проживання, лікування, харчування), яка складає орієнтовно 350,00 грн. за добу на одну особу;

—  амбулаторне лікування-курсівку (без проживання та харчування), вартість якої залежить від індивідуального призначення лікувальних послуг;

—  можливість відпочинку вихідного дня (груповий відпочинок).

Протягом літніх шкільних канікул у санаторію планується проведення дитячого оздоровлення.

Санаторій-профілакторій має можливість приймати вас на лікування з будь-якої дати на будь-який термін.

Резервування місць для санаторно-курортного лікування здійснюється за вказаними телефонами, або електронною поштою шляхом заповнення шаблону на сайті www.fse.gov.ua/fse/control/mik/uk/index.

Контактні телефони:

Миколаївське обласне відділення ФСС з ТВП
050937 06 94;  067512 60 33; (0512) 58-09-89,  (0512) 58-09-98 (тел/факс).

Миколаївська міська виконавча дирекція МОВ ФСС з ТВП
(0512) 58-09-80, 58-09-93, 58-09-76
Електронна пошта: mkfse@fse.gov.ua.

Миколаївська міська виконавча дирекція
Миколаївського обласного відділення Фонду

Напомним, мы писали:
«Мы будто приехали в родительский дом», — крымчане в санатории «Победа» в Корабельном р-не

Связанные статьи

6 комментариев

 1. А які процедури надає профілакторій , чи потрібне направлення лікаря і при яких захворюваннях можна туди звертатися ?

  1. Доброго дня! Для того щоб лікар у санаторії міг призначити ту чи іншу процедуру, йому необхідно санаторно-курортна картка, або персональна медична картка з поліклініки.

   Методи лікування:
   — Кліматотерапія.
   — Лікувальна фізкультура. Використовується два зали: загальний і тренажерний. Тренажерний зал оснащений сучасними тренажерами.
   — Бальнеотерапія та гідротерапія.
   У санаторії-профілакторії “Перемога” працює багатофункціональне гідро-бальнео відділення, в якому відпускаються лікувальні ванни (йодо-бромні, хвойні, морські, скіпідарні, хлоридно-натрієві, гідромасажні, хвильові та інші), душ Шарко, підводний душ-масаж, циркулярний, висхідний, лазерний.
   — Теплотерапія: озокеритові аплікації.
   — Апаратна фізіотерапія: електрофорез, гальванізація, фонофорез, низькочастотна та високочастотна магнітотерапія, мікрохвильова резонансна терапія, синусоїдально-модульована терапія, короткохвильове ультрафіолетове опромінення, довго- та середньохвильове ультрафіолетове опромінення, електросон, лазеротерапія, інфрачервоне опромінення, д’арсонвалізація, ультразвукова терапія, діадинамотерапія, електроміостимуляція, ультратонотерапія, інгаляції ультразвукові, оксигенотерапія та інші.
   — Лікувальний масаж

 2. У санаторії- профілакторії «Перемога» є сольова кімната (спелеотерапія), застосовуються для:
  загальної реабілітації і оздоровлення організму;
  очищення й лікування дихальних шляхів;
  оздоровлення системи кровообігу і лімфотоку;
  сприяння виведенню шлаків;
  стабілізації обмінних процесів;
  отримання косметологічного ефекту, омолодження, лікування захворювань шкіри, профілактики целюліту;
  внутрішнього оздоровлення та релаксації;
  досягнення антистресової і антидепресивної ефекту;
  для лікування всіх видів алергії і її профілактики.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button