Общество

З початку року мешканці Корабельного перерахували до бюджету більше 11 млн грн податку на землю

Власники та орендарі земельних ділянок Корабельного району за січень-квітень 2016 року поповнили місцеві бюджети на 11325,5 тис. гривень. Фактичні показники аналогічного періоду минулого року перевищено на 3634,6 тис. грн. або 147,3 відсотка.

Орендна плата за користування землею та земельний податок є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць області і становить майже 18 відс. до їх загальних надходжень.

Нагадаємо, відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться працівниками фіскальних органів. Податкові повідомлення-рішення фізичні особи отримають до 1 липня 2016 року. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня його вручення.

 ДПІ у Корабельному районі м. Миколаєва
ГУ ДФС у Миколаївській області

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button