Общество

На території Корабельного района виявлені архітектурні пам’ятки

Багатьох миколаївців давно вже турбує питання визначення території парку парку «Дружба» (розташованого в Корабельному районі, між річкою Південний Буг та проспектом Богоявленським вздовж «Широкобальського перегону») як рекреаційної зони, аби можновладцям неможливо було «розбазарити» землю цього унікального парку під чиїсь «хатинки».

Активисты Корабельного района предотвратили воровство зеленых насаждений
в парке «Дружба» (ВИДЕО)

Виконком миколаївської міськради, розглянувши наприкінці квітня 2016 року звернення стосовно розробки проекту землеустрою парку «Дружба», зазначив, що у 2015 році департаментом житлово-комунального господарства було розпочато розробку проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж цього парку.

Про це повідомив у відповіді на відповідне звернення заступник міського голови В.В. Гайдаржи.

«Під час погодження проекту на території парку були виявлені архітектурні пам’ятки, у зв’язку з чим постала необхідність у коригуванні всього проекту, що не дало можливості завершити його розробку у минулому році. У 2016 році, за умови відповідного фінансування, департамент ЖКГ планує завершити розробку проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж парку «Дружба» та винести його на розгляд сесії Миколаївської міської ради», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ми писали:
«Нужно спасти «Дружбу»!» Дендропарк в Корабельном районе превращается в свалку


Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
7 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
7
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x