Экономика

«Стрес на робочому місці і боротьба з ним» — в СМП «Октябрьск» побував психіатр

28 квітня в адміністрації СМП «Октябрьск» відбулася нарада робочого колективу на чолі з начальником адміністрації Андрієм Єгоровим, присвячена Дню охорони праці. Про це повідомляє прес-служба адміністрації СМП «Октябрьск».

«Як відомо, тема Всесвітнього дня охорони праці в 2016 звучить як: Стрес на робочому місці: колективний виклик. У зв’язку з цим ми будемо проводити ряд заходів, спрямованих на стабільний емоційний стан наших співробітників. Також, на даний момент в ході медичного огляду перевірено фізичний стан 191 співробітника адміністрації», — відзначив у своєму виступі начальник служби охорони праці Олег Панченко.

В ході проведення заходу для портовиків виступив лікар-психіатр IІ категорії з лекцією на тему: «Стрес на робочому місці і боротьба з ним».

«В першу чергу, необхідно визначити причину, яка послужила розвитку стресової ситуації — неможливо боротися або уникати того, чого неможливо усвідомити», — констатувала лікар.

Були розглянуті основні причини професійного стресу і питання подолання стресу на робочому місці.

На завершення заходу цінним подарунком від організаційного комітету був нагороджений начальник ремонтно-будівельної дільниці Борис Гнатовский за абсолютне дотримання норм і правил безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки та відсутність нещасних випадків на виробництві.

Джерело: uspa.gov.ua

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
9 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
9
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x