Спорт

Портовики СМП «Октябрьск» серед представників філій АМПУ стріляють найвлучніше

23 квітня в Миколаєві представники філій ДП «Адміністрація морських портів України» взяли участь в турнірі зі стрільби. Змагання проводились в Миколаївській обласній організації ФСТ «Динамо» з малокаліберної гвинтівки в положенні лежачи з дистанції 50м під чуйним керівництвом і контролем суддівської колегії, — повідомили у прес-службі адміністрації СМП «Октябрьск».

У турнірі взяли участь співробітники адміністрації СМП «Октябрьск», морського порту «Южний», Білгород-Дністровського, Одеського та Миколаївського морських портів.

За підсумками змагань найсильнішими виявилися портовики з «Октябрьска», посівши перше командне місце з загальною кількістю балів у 304. Друге місце з 296 балами зайняли стрілки з Білгород-Дністровського порту, і на почесному третьому місці з 278 балами — портовики «Южного». Також були визначені кращі місця в особистому заліку, де перемогу з явною перевагою здобув з 127 балами (з 130-ти) Роман Юрза з Білгород-Дністровська.

Турнір був ініційований і організований Молодіжною організацією морських портів України за підтримки профспілкового комітету СМП «Октябрьск».

Связанные статьи

3 комментариев

  1. «Работники» администраций , впрочем как и сама эта «организация» , являются паразитами портов , ненужным дублирующим органом . Хотя создавались якобы для улучшения и развития портов . Так что писать о них , а тем более что-либо организовывать для них , не есть целесообразным .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button