Экономика

Новий прем’єр анонсував українцям підвищення вартості газу «до економічно обгрунтованого рівня»

Приведення тарифів на газ до економічно обгрунтованого рівня дозволить побороти масштабну корупцію у цій сфері. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «24 каналу» увечері середи, 20 квітня, передає Урядовий портал

«Низькі чи економічно не обгрунтовані тарифи – це поле для жорсткої корупції. Це десятки-сотні мільярдів, які заробили різні люди на цих справах, – зауважив він. – Коли газ для однієї категорії коштує 3 тисячі, а для іншої – 7, то я вас хочу запевнити, що списують по 3 тисячі для населення, а продають нелегально по 7. Заробляють колосальні мільярди».

Відповідаючи на питання щодо потенційного підвищення тарифу на газ, Володимир Гройсман заявив: «Є зобов’язання, які підписані українською стороною про те, що тарифи на газ будуть 100% відповідати вартості. Іншого шляху просто немає».

Уряд, зокрема Міністр соціальної політики України Андрій Рева, працюють над пошуком рішення, що дозволить мінімізувати негативні впливи прийняття такого рішення для громадян, зазначив Прем’єр-міністр.

«Інша справа, як правильно побудувати умови соціальної справедливості, щоб для тих, хто має невеликий заробіток, навіть підвищення ціни до економічного обгрунтованої, не мало важких наслідків. От це сьогодні дуже важливо», – зазначив Прем’єр-міністр. Він запевнив, що Кабінет Міністрів знайде «компенсаторні речі», які могли би врегулювати це питання.

Разом з тим Голова Уряду наголосив, що план взаємодії з Міжнародним валютним фондом – це план реформ, що дозволять змінити систему у країні, забезпечити економічне зростання, яке буде конвертоване у реальні стандарти життя українців.

 

Связанные статьи

13 комментариев

 1. «Це десятки-сотні мільярдів, які заробили різні люди на цих справах,»
  Вот и повышай тем, кто зарабатывал миллиарды на этих делах. Я то не зарабатывал. Трындец логика.

 2. придурки , довидут народ до уровня бомж , у людей и так денег нет так они еще блять тарифы поднимают многие уже не могу полноценно платить а скоро и совсем перестануть платить !!!

 3. Два года правительство убийц народа ведет геноцид, и судя по всему останавливаться не собирается на достигнутом ..

 4. «Є зобов’язання, які підписані українською стороною про те, що тарифи на газ будуть 100% відповідати вартості. А що робити населенню з зарплатньою в 1200- 1500 грн. чі є якісь зобов’язання , підписані українською стороною про те, що зарплатня буде на 100% відповідати вартості тарифів. Верховна рада підняла собі зарплатню, от нехай і платять.

 5. блин так вы боритесь с корубцыеей а не слюдьми, те кто платят по 7 то значит так надо , нет блин сделейте им по 4 и людям по 4, так люди загнуться, вы зарплаты подымите а не цены , придурки

 6. Мы так надеялись, что новый премьер обратит внимание на обнищание народа, а его больше интересует благополучие депутатов. Подъем им зарплаты в три раза — это позор Украины.

 7. зато в крыму все хуёво !!!
  и путин плачет что нефть дешевая … а вы тут про какие то жалкие депутатские зарплаты…

 8. Где же Виктор, Комиссар и еще студентик какой то недообразованный, почему они молчат интересно) Шо це, зрада чи перемога или опять путя и коммунисты виноваты?! Когда новый майдан?! Или может срочно переименовать пару улиц — это овлечет быдломассы…

  Все это было бы смешно, еслиб не было так грустно.

 9. Гройсман, как настоящий коммунист — выполним и перевыполним, догоним и перегоним! Цену на газ поднимает, зарплату депутатам увеличил втрое. Что еще осталось? Ах, да — стену сделать в три раза шире и выше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button