Экономика

Новий прем’єр анонсував українцям підвищення вартості газу «до економічно обгрунтованого рівня»

Приведення тарифів на газ до економічно обгрунтованого рівня дозволить побороти масштабну корупцію у цій сфері. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «24 каналу» увечері середи, 20 квітня, передає Урядовий портал

«Низькі чи економічно не обгрунтовані тарифи – це поле для жорсткої корупції. Це десятки-сотні мільярдів, які заробили різні люди на цих справах, – зауважив він. – Коли газ для однієї категорії коштує 3 тисячі, а для іншої – 7, то я вас хочу запевнити, що списують по 3 тисячі для населення, а продають нелегально по 7. Заробляють колосальні мільярди».

Відповідаючи на питання щодо потенційного підвищення тарифу на газ, Володимир Гройсман заявив: «Є зобов’язання, які підписані українською стороною про те, що тарифи на газ будуть 100% відповідати вартості. Іншого шляху просто немає».

Уряд, зокрема Міністр соціальної політики України Андрій Рева, працюють над пошуком рішення, що дозволить мінімізувати негативні впливи прийняття такого рішення для громадян, зазначив Прем’єр-міністр.

«Інша справа, як правильно побудувати умови соціальної справедливості, щоб для тих, хто має невеликий заробіток, навіть підвищення ціни до економічного обгрунтованої, не мало важких наслідків. От це сьогодні дуже важливо», – зазначив Прем’єр-міністр. Він запевнив, що Кабінет Міністрів знайде «компенсаторні речі», які могли би врегулювати це питання.

Разом з тим Голова Уряду наголосив, що план взаємодії з Міжнародним валютним фондом – це план реформ, що дозволять змінити систему у країні, забезпечити економічне зростання, яке буде конвертоване у реальні стандарти життя українців.

 


Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
13 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
13
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x