Происшествия

В Корабельному районі п’яний чоловік забув, де подів мобільний телефон, і заявив поліції про пограбування

Близько 23:15 год. до Корабельного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення від 32-річного чоловіка про скоєння відносно нього пограбування, якого, як згодом з’ясувалось, насправді не було.

Відділ комунікації ГУНП в Миколаївській області повідомляє, що заявник стверджував, що півгодини тому по вул. Металургів невідомий вихопив з його руки мобільний телефон «Lenovo» та втік.

Поліцейські, поспілкувавшись із нетверезим потерпілим, дізнались, що він просто не пам’ятає, де дівся його мобільний, тому вирішив викликати поліцію, вигадавши історію з пограбуванням. До речі, засіб зв’язку весь цей час був у кишені «потерпілого».

Відносно чоловіка складено протокол про скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст.183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб», що тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також поліцейські роз’яснили порушнику про неприпустимість такої поведінки.

Связанные статьи

3 комментариев

  1. С пьянством надо бороться. Ограничить алкоголь обязательно . Мы должны жить в цивилизованном государстве:
   Со всех точек зрения, даже с медицинской точки зрения гораздо лучше допустить к употреблению производные конопли, чем алкоголь и табак. Тем более, что во многих странах легализованы наркотики:

   Австралия

   Аргентина

   Бельгия

   Великобритания

   Германия

   Канада

   Мексика

   Нидерланды

   США

   Чехия

   Швейцария

   Христиания

   Люксембург

   Испания

   Португалия

   Ямайка

   Исчезнет коррупция. Наполнится бюджет. Милиция и бандиты перестанут крышевать сверхдоходный теневой бизнес. Привлечёт иностранных туристов.
   Или хотите придумать велосипед?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button