Происшествия

Мешканець Корабельного району «витяг сина з поліції» за 8 тис.грн.

П’ятеро мешканців Миколаївщини потрапили до рук шахраїв, віддавши їм в сумі 43 тис. грн. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Миколаївської області.

Так, до Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 70-річний місцевий мешканець, який повідомив, що йому зателефонував невідомий та, представившись співробітником поліції, повідомив, що донька потерпілого затримана за зберігання наркотиків.

Телефонний співрозмовник пообіцяв «вирішити проблему», але для цього було потрібно сплатити 10 000 гривень. Наляканий батько, не здогадавшись перевірити отриману інформацію, переказав кошти на вказаний незнайомцем рахунок, а вже потім зателефонував доньці та дізнався, що вона знаходиться вдома і з нею все гаразд.

Аналогічним чином втратив свої заощадження 52-річний мешканець Корабельного району. Заявник перерахував телефонному співрозмовнику 8 000 гривень за нібито визволення сина з поліції. Лише через два дні після того потерпілий, зустрівшись із нащадком, запитав в нього про вказану ситуацію та дізнався, що нічого подібного з ним не траплялось.

До поліції Ленінського району із заявою про скоєння шахрайських дій звернувся 33-річний місцевий мешканець.

Так, на мобільний телефон заявника зателефонував невідомий, який, представившись робітником банку, повідомив, що нібито стався технічний збій в комп’ютерній програмі, в результаті чого чоловік може втратити свої заощадження, що знаходяться на банківському рахунку. Телефонний співрозмовник запевнив, що виниклу проблему можна вирішити просто зараз, але для цього потерпілому було потрібно повідомити необхідну інформацію. Чоловік назвав незнайомцю секретні дані своєї банківської картки, а вже через декілька хвилин отримав СМС-повідомлення про зняття з його рахунку 18 400 гривень.

Ще один мешканець Ленінського району повідомив правоохоронцям, що, повіривши у байку про виграш автомобіля, став жертвою шахраїв.

Як розповів 38-річний потерпілий, у «щасливому» повідомленні йшла мова про те, що він виграв автомобіль «Nissan». Також були вказані номери телефонів, куди потрібно звертатися за детальнішою інформацією. Коли потерпілий зв’язався із «співробітником» автомобільної компанії, то його співрозмовник детально розповів про умови акції. А для того, щоб отримати «виграш», було необхідно переказати певну суму грошей на банківський рахунок «фірми».

Заявник перерахував 7500 гривень, але виграшу так і не дочекався. І, як зазвичай, телефони «компанії» вже не відповідали.

До Березанського відділу поліції звернувся 24-річний місцевий мешканець, який перерахувавши 500 гривень за замовлену через Інтернет-мережу дитячу машинку, товар так і не отримав.

Слідчими відділеннями підрозділів розпочаті кримінальні провадження за ознаками чч.1 та 3 ст.190 КК України «Шахрайство», санкції яких передбачають покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до восьми років. Правоохоронці встановлюють винних осіб.

Связанные статьи

3 комментариев

  1. Какие у нас есть богатые люди!!! Отдавать свои заработанные деньги чужим людям….совершенно добровольно!!!
    ЛЮДИ, вы долго будете такими тупыми???

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button