Общество

У спецпорту «Октябрьск» відпрацювали ліквідацію пожежі судна

12 квітня поточного року на підприємстві проходило спільне тренування служби пожежної та техногенної безпеки (СПТБ) філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» та особового складу флоту (портового) ДП «СМП «Октябрьск» з відпрацювання оперативного плану ліквідації пожежі в машинному відділенні судна, що знаходиться білі причалу порту.

Як повідомили в СМП, навчання проводилося за темою: «Ліквідація надзвичайної ситуації (гасіння умовної пожежі, рятування членів екіпажу) на морському буксирі «Капитан Гисич». Використання суднових засобів пожежогасіння морського буксиру «Капитан Гисич» для ліквідації надзвичайної ситуації на берегових об’єктах та суднах в акваторії порту».

При отриманні першої ввідної «Пожежа в машинному відділені» команда м/б «Капитан Гисич» засобами зв’язку викликала черговий караул пожежної частини СПТБ філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» і, згідно з судновим розкладом, за тривогами та планом пожежогасіння приступила до ліквідації пожежі та виконання заходів з забезпечення живучості судна.

Черговий караул пожежної частини СПТБ філії  ДП «АМПУ» прибув своєчасно, швидко провів розгортання протипожежних засобів і приступив до ліквідації умовної пожежі. Команди особовому складу пожежної частини СПТБ подавалися чітко, підтримувався постійний радіозв’язок і надавалася оперативна інформація.

Другу ввідну «Використання суднових засобів пожежогасіння м/б «Капитан Гисич» для ліквідації надзвичайної ситуації на берегових об’єктах та на суднах в акваторії порту» команда буксиру виконала з застосуванням суднової водяної системи пожежогасіння.

Начальник СПТБ філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» і капітан морського буксиру «Капитан Гисич» флоту (портового) ДП «СМП «Октябрьск» показали професійні навички, впевнено керували діями особового складу з ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

За результатами проведеного спільного тренування встановлено, що особовий склад пожежної частини служби пожежної та техногенної безпеки філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» і флоту (портового) ДП «СМП «Октябрьск» мають необхідну професійну підготовку для ліквідації надзвичайних ситуацій.

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button